Informacje

Co w gramsajtach piszczy #127 - Pillars of Eternity, spoilery i nowe opowiadania!

... Michał Grabowski

Ostatnio było trochę mniej pojawiało się opowiadań na naszych gramsajtach. Tym razem chyba nadrobiliśmy wszelkie zaległości za sprawą jednej z Gramowiczek! Nie brakowało także tekstów o grach i innych, ważnych tematach. Zapraszam na kolejne podsumowanie Waszej aktywności!

Co w gramsajtach piszczy #127 - Pillars of Eternity, spoilery i nowe opowiadania! - obrazek 1

O śmierci Need for Speed World i powrocie do staroszkolnych cRPG…
Co w gramsajtach piszczy #127 - Pillars of Eternity, spoilery i nowe opowiadania! - obrazek 2
Zdzichacz i Pillars of Eternity - ciekawe co z tego połączenia wyjdzie!

Niedawno dowiedzieliśmy się, że kilka gier free to play od Electronic Arts zakończy swój żywot. Mi chyba najbardziej szkoda Battlefield: Heroes… a PokerMorda, który już wcześniej dał się poznać jako wielki fan serii Need For Speed będzie tęsknił za sieciową odsłoną ścigałki o podtytule Worlds i to właśnie niej poświęcił swój wpis. Z kolei Zdzichacz wyraził swoją opinię odnośnie Pillars of Eternity – gry, która przez wielu już dziś jest uznawana za jeden z kandydatów do tytuł Game of the Year.

Jak czerpać przyjemność z grania?
Co w gramsajtach piszczy #127 - Pillars of Eternity, spoilery i nowe opowiadania! - obrazek 3
Osioł nie lubi spoilerów... jeśli ktoś stara się zepsuć zabawę umyślnie.

Użytkownik dKc po raz kolejny postanowił odpowiedzieć w swoim wpisie na tezy postawione w innych artykułach branżowych! Tym razem wziął na warsztat temat czerpania przyjemności z gier komputerowych. Wydaje się proste, prawda? Otóż nic bardziej mylnego… Inny, nieco krótszy wpis związany z grafiką w grach opublikował doctorwho.

Zbliżamy się także wielkimi krokami do dnia premiery gry Wiedźmin III: Dziki Gon! Zdzichacz postanowił kontynuować swoją serię związaną z Geraltem z Rivii i kolejny wpis poświęcił wiedźmińskim grom, które już miały swoją premierę na rynku. A nawiązując do samej gry pamiętajcie – starajcie się unikać spoilerowania gier innym! Można w ten sposób komuś zepsuć zabawę. Przekonał się o tym niedawno chociażby Osioł…

Filmy, muzyka i fotografia…
Co w gramsajtach piszczy #127 - Pillars of Eternity, spoilery i nowe opowiadania! - obrazek 4
Izulith przedstawia kolejny tydzień z życia fotografa...

ManweKallahan przygotował swoje comiesięczne zestawienie najciekawszych premier ubiegłego miesiąca. Tym razem udało mu się obejrzeć m.in.: Kingsman: Tajne Służby, Hansel i Gretel: Łowcy Czarownic i Chappie. Pojawiła się także kolejna recenzja u Fraq-a, który miał okazję przesłuchać nowy album Hardwella – United We Are.

Pojawił się także kolejny odcinek pamiętnika fotograficznego Izulith, w którym pojawiły się chociażby uwagi odnośnie używania czerni i bieli w zdjęciach.

Twórczość gramsajtowa na koniec…
Co w gramsajtach piszczy #127 - Pillars of Eternity, spoilery i nowe opowiadania! - obrazek 5
Rinkashi jest może nowa na naszych Gramsajtach, ale już udało jej się sporo napisać. Tak trzymaj!

Na koniec zapraszam do zapoznania się z naszą twórczością gramsajtową!

Pojawiło się kilka opowiadać u Rinkashi! Jedno z nich możecie znaleźć tutaj, ale do tej pory udało jej się napisać ich aż pięć! Znalazło się także miejsce dla rysunku… Życzymy dalszej weny i czekamy na więcej! Powrócił także Dandzialf, który podrzucił dwie najnowsze prace (pierwsza i druga).

Mam nadzieję, że znaleźliście coś interesującego lub też nadrobiliście zaległości. Zachęcam także do pisania własnych tekstów na naszych blogach, udzielania się w komentarzach pod wpisami innych, a także dyskutowania na naszym forum!

Najnowsze
Lubisz nas?