Poprzednie gry Rocksteady nie mogą się równać z Batman: Arkham Knight

Patryk Purczyński
2015/03/23 10:49
6
0

Choć dotychczasowym odsłonom Batman: Arkham niczego nie brakowało, ta najnowsza jest według Gaza Deavesa z zupełnie innej ligi.

Poprzednie gry Rocksteady nie mogą się równać z Batman: Arkham Knight

- Praca przez minionych osiem lat nad serią Batman: Arkham była dla nas niebywałym doświadczeniem. Dla studia ważne jest więc to, by dać cyklowi taką odprawę, na jaką zasługuje - zapowiada Gaz Deaves z działu marketingu w Rocksteady Studios. Tą należytą odprawą ma być rzecz jasna nadchodzące wielkimi krokami Batman: Arkham Knight.

- Musimy to zrobić nie tylko dla naszych wspaniałych fanów, spośród których wielu towarzyszy nam od Batman: Arkham Asylum. Jesteśmy to również winni sami sobie, by dać satysfakcjonującą konkluzję trylogii, w którą włożyliśmy tyle starań przez ostatnich osiem lat. Częścią tego jest chęć stworzenia gry, która bazuje na wszystkim, czego nauczyliśmy się tworząc dwie poprzednie produkcje z Batmanem - mówi Deaves.

GramTV przedstawia:

- Nie ma takiej możliwości, że zrobilibyśmy coś tak ambitnego jak Batman: Arkham Knight, kiedy zaczynaliśmy: zakres, skala i uszczegółowienie tej gry to zupełnie inna liga w porównaniu do wszystkiego, co dotąd zrobiliśmy - kwituje.

Batman: Arkham Knight ukaże się 2 czerwca.

Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
23/03/2015 16:29

Mhm o ile gry są naprawdę świetne to powinni naprawdę popracować nad samym Batmanem bo jest z niego niestety płytki dupek...

zadymek
Gramowicz
23/03/2015 16:18

> Jedyne czego mi brakuje to zrobienie ostatecznego kroku. Umiejscowienie batmana w żyjącym> świecie gdzie są przechodnie itp. Czyli wsadzenie batmana w gta i zobaczenie co z tego> wyjdzie.Taa, pół gry działać jako Batman, a pół jako zblazowany laluś, Bruce Waynevsrezygnacja z otwartego światanormalnie ubaw po pachy :|

Usunięty
Usunięty
23/03/2015 15:16

A gdzie info że premiera znowu przełożona ? Teraz data premiery to 23 czerwca.
Trwa Wczytywanie