W Sebastien Loeb Rally Evo znajdziemy ponad 50 samochodów

Paweł Pochowski
2015/03/11 11:30
5
0

Ponadto Milestone potwierdza, że gra ukaże się nie tylko na konsolach, ale także na PC.

W Sebastien Loeb Rally Evo znajdziemy ponad 50 samochodów

O tym, że powstaje Sebastien Loeb Rally Evo informowaliśmy już w grudniu zeszłego roku - Sebastien pójdzie w ślady Colin McRae i Richard Burnsa, którzy także mieli "własne" gry rajdowe. Co prawda Loeb nie jeździ już w WRC, ale przymknijmy na to oko. Milestone zapowiadając grę mówiło jednak tylko o dwóch wersjach - dla PlayStation 4 oraz Xbox One. Dziś wiemy już, że do tej listy dołączy i PC.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, gra ukaże się na jesieni tego roku. Znajdzie się w niej miejsce dla trybu kariery oraz możliwości zabawy przez sieć. Więcej o grze możecie dowiedzieć się z poniższego, świeżo opublikowanego pamiętnika deweloperów. Twórcy tłumaczą w nim, dlaczego zdecydowali się na współpracę właśnie z tym kierowcą rajdowym. Chwalą się także "największą kolekcją rajdówek" ze wszystkich gier aktualnie na rynku - w grze znajdą się zarówno najnowsze auta, jak i maszyny z lat 60-tych. Łącznie będzie ich ponad 50. Milestone chwali się współpracą z największymi firmami, a także nagrywaniem dźwięków dla każdego z silników osobno. W filmie pada także kilka słów na temat fizyki - Milestone potwierdza, że skupia się na realizmie, a prowadzenie rajdówki ma być zbliżone do rzeczywistości.

GramTV przedstawia:

Przypominamy, że powstaje także WRC 5, choć tworzy je nowy deweloper.

Komentarze
5
Tom_pl
Gramowicz
11/03/2015 21:57

Sebastien Loeb Rally Evo i WRC5 mile widziane będą na mojej konsoli, bo brakuje mi rajdów na obecnej generacji :)

Tom_pl
Gramowicz
11/03/2015 21:57

Sebastien Loeb Rally Evo i WRC5 mile widziane będą na mojej konsoli, bo brakuje mi rajdów na obecnej generacji :)

Blutoniumboy
Gramowicz
11/03/2015 15:08

Byle było choc tak dobre jak RBR.

wolverine
Gramowicz
11/03/2015 12:57

Nareszcie, po tylu latach beznadziei jest szansa na świetne rajdy. Ostatnie jakie kojarzę warte wspomnienia są sprzed 9-10 lat...Z tym prowadzeniem zbliżonym do rzeczywistości to pewnie gruba przesada. Zbyt trudne gry nie mają zbyt wielu fanów z dzisiejszych czasach :)

Usunięty
Usunięty
11/03/2015 12:08

Mam nadzieję, że będzie choć tak dobra jak Colin McRae Rally 2.