Batmobil z Batman: Arkham Knight "naturalnym rozszerzeniem rozgrywki"

Patryk Purczyński
2015/02/09 12:25
4
0

Gaz Deaves z Rocksteady charakteryzuje największą nowość w Batman: Arkham Knight, czyli batmobil. - Czasem nie będziesz miał do niego dostępu, choć z pewnością bardzo chciałbyś móc z niego skorzystać - mówi.

Batmobil z Batman: Arkham Knight

- Kiedy po raz pierwszy zaczęliśmy się przyglądać pomysłom na nowe elementy, które moglibyśmy wdrożyć w naszej trzeciej grze z Batmanem, każdy natychmiast bardzo się podekscytował możliwością wprowadzenia batmobilu, za którego sterami można byłoby zasiąść - wspomina Gaz Deaves z Rocksteady Studios.

- Dopiero po kilku technicznych demach i eksperymentach zrozumieliśmy, że mamy do czynienia z czymś wyjątkowym, z czymś, co wygląda jak naturalne rozszerzenie rozgrywki w Arkham, którą tworzyliśmy i ulepszaliśmy od 2007 roku. Samochód Batmana to przecież bardzo ważny element jego tożsamości. Czuliśmy się zobligowani, by przedstawić naszą wizję tego pojazdu i dać graczom niepowtarzalne przeżycia z prowadzenia go - mówi menedżer społecznościowy.

GramTV przedstawia:

- Batmobil to najpotężniejszy gadżet Batmana. Jest przydatny w sytuacjach wszelkiego sortu - uważa. W Arkham Knight pojazd będzie dostępny w dwóch trybach: Pursuit Mode i Battle Mode. W pierwszym zamienia się w demona szybkości, pozwalającego Mrocznemu Rycerzowi skuteczniej ścigać podejrzanych czy przemieszczać się po ulicach Gotham. Drugi zamienia batmobil w ciężkozbrojny pojazd, dający możliwość pokonania wroga, ale także okolicznych przeszkód.

- To istotny sojusznik Batmana w radzeniu sobie z wydarzeniami przedstawionymi w Batman: Arkham Knight. W grze pojawią się momenty, w których będzie trzeba skorzystać z batmobilu, by poradzić sobie z pewnego rodzaju wyzwaniami. Będą też takie sekwencje, w których nie masz do niego dostępu, choć z pewnością bardzo chciałbyś móc z niego skorzystać - dodaje Gaz Deaves.

Komentarze
4
Joker234
Gramowicz
09/02/2015 20:45

Chciałbym ujrzeć taki epicki pości po całym Gotham za Arkham Knightem, który burzyłby pół miasta byleby nam przeszkodzić. Tak bardzo nie mogę się doczekać premiery i wymagań, które oby nie były za wysokie. :)

Usunięty
Usunięty
09/02/2015 19:21

Liczę na jakieś fajne pościgi w batmobilu. Już nie mogę się doczekać premiery :D

Usunięty
Usunięty
09/02/2015 16:08

Aha czyli gdy będzie Ci potrzebny to nie będzie dostępny :P Rozumie że to tylko podkręci całą rozgrywkę i fabułę że tak powiem :P
Trwa Wczytywanie