News

Kosa kontra Rzeźnik - pojedynek piłkarzy Legii w Fifa Ultimate Team

Paweł Pochowski, 30.12.2014 14:30 1

EA Sports Polska przygotowało mecz, w którym zmierzyła się z sobą dwójka piłkarzy warszawskiej Legii.

Zawodnicy zasiedli w loży centralnej na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej. Pierwszy z nich to Rzeźnik, czyli obrońca Jakub Rzeźniczak. Jego przeciwnikiem jest popularny Kosa, a więc Jakub Kosecki. W prawdziwym życiu grają do jednej bramki, ale w Fifa Ultimate Team stanęli do pojedynku po dwóch przeciwnych stronach ringu boiska, i to tego wirtualnego. Rzeźnik pokierował drużyną złożoną z piłkarzy niemieckiej bundesligi, Kosa natomiast - angielskiej premiership.

Zobaczcie, kto wyszedł z pojedynku zwycięsko, ale przygotujcie się także na kontynuację, bo nie jest to koniec tego meczu, a dopiero jego pierwsza połowa. Drugie starcie obu panów zostanie zaprezentowane jeszcze dziś.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.