Serial Sons of Anarchy jednak doczeka się gry

Piotr Bajda
2014/12/09 13:47
7
0

Co prawda o nieco mniejszej skali niż wymarzył sobie producent tasiemca, ale fani zakapiorów na motocyklach i tak nie powinni kręcić nosami.

Serial Sons of Anarchy jednak doczeka się gry

Twórca serialu stacji FX, Kurt Sutter walczył o jego grową adaptację niczym lew. Szukając chętnych do pomocy zgłosił się nawet do Rockstar, lecz podzielających swój entuzjazm nie znalazł. Nic dziwnego, że w pewnym momencie był skłonny schować marzenia o wirtualnych Synach Anarchii w kieszeń. Facet jednak się nie poddał. W lutym zapowiadał, że projekt nabrał rozpędu, a teraz czas na pierwsze konkrety.

Sons of Anarchy: The Prospect zmierza na platformy mobilne za sprawą kanadyjskich świeżaków ze studia Orpheus Interactive. To pierwszy projekt tej ekipy, w szeregach której znajdziemy pracowników z Frontier Developments, BioWare i EA na liście poprzednich chlebodawców. Jak donosi Game Informer, OI może liczyć na wsparcie Silverback Games, studia specjalizującego się w przygodówkach point and click. Może to sugerować (choć oczywiście nie musi), że Sutter nie celuje już w wypasioną technologicznie strzelankę FPP. Strona gry obiecuje podzieloną na odcinki przygodę ze startem w przyszłym roku, co śmierdzi formułą Telltale Games na kilometr. The Prospect przedstawi nieznaną wcześniej "filię" gangu i zabierze nas do zupełnie nowe dla tego uniwersum miejsca.

GramTV przedstawia:

Na dalsze szczegóły musimy jeszcze poczekać.

Są tu jacyś fani serialu?

Komentarze
7
Usunięty
Usunięty
09/12/2014 18:29

> Żenua. Dziś/jutro konczy się serial i jako fan przygarnąłbym grę ale mimo iż serce by> przyjęło tak rozum mówi "lepiej mieć miłe wspomnienia" a jak dowiedziałam się że to mobilka> to omijać dalekim łukiem.Największa żenadą wokół tego artykułu jest stylizowane na pseudofrancuski słowo "żenua".

Usunięty
Usunięty
09/12/2014 18:20

Są fani, ogromni fani od pierwszego sezonu. Łyknę wszystko o motocyklistach, byle by nie było crapem pokroju Ride to Hell.

Usunięty
Usunięty
09/12/2014 18:04

Szkoda że nie coś w stylu Lost and DamnedOczywiscie że są fani, nawet tatuażem się mogę poszczycić :)

Kafar
Gramowicz
09/12/2014 16:21

Żenua. Dziś/jutro konczy się serial i jako fan przygarnąłbym grę ale mimo iż serce by przyjęło tak rozum mówi "lepiej mieć miłe wspomnienia" a jak dowiedziałam się że to mobilka to omijać dalekim łukiem.

Usunięty
Usunięty
09/12/2014 15:30

Szczerze mówiąc bardzo liczyłem na dopracowaną grę AAA i myślę, że Rockstar spełniłby się tutaj znakomicie. Nawet "serialówka" od Telltale byłaby w porządku, ale mobilka... Niespecjalnie.

Usunięty
Usunięty
09/12/2014 15:11

Mobilki...znowu mobilki T_T

Usunięty
Usunięty
09/12/2014 14:48

Są fani jak najbardziej! Dzisiaj ostatni odcinek łaaaa! Jednak wolałbym na PC a nie mobilnie, szkoda :(