Serial Sons of Anarchy dostanie w przyszłości własną grę

Robert Sawicki
2014/02/12 10:31
7
0

W przyszłości, bo wiadomość nie wiąże się z zapowiedzią konkretnego tytułu, a jedynie jasno przedstawionymi planami twórcy serialu, Kurta Suttera, który podał także kilka szczegółów na temat growej adaptacji Sons of Anarchy.

Serial Sons of Anarchy dostanie w przyszłości własną grę

"Perspektywa pierwszej osoby, action-adventure, grafika HD. Tytuł prezentujący ewolucję gier wideo. Twardnieję już przy samym pisaniu tego opisu" - napisał Sutter, który przez twardnienie ma z pewnością na myśli zamienianie się w skamielinę z ogromnego wrażenia, jakie robi na nim koncept gry opartej o Sons of Anarchy.

GramTV przedstawia:

Sutter z żalem wyznał, że nie może podać więcej szczegółów poza tym, że będzie to z pewnością gra oparta o Sons of Anarchy.

Zmiana planów w temacie gry Sons of Anarchy jest wyjątkowo ciekawa, jako że Sutter mówił o swojej grze już wcześniej, kiedy w październiku starał się porozumieć z Rockstar Games. Do porozumienia niestety nie doszło, zaś sam twórca serialu stwierdził, że poddaje się "przez brak zainteresowania tematem ze strony przemysłu i brak wsparcia od Fox". Nowe posty na Twitterze mogą sugerować, że gra znalazła wreszcie swojego developera.

Komentarze
7
Usunięty
Usunięty
12/02/2014 15:42

Najlepszy serial FOXa, świetny, zawsze zastanawiałem co by było gdyby przenieść jego bogate uniwersum do gry. Chyba marzenia się spełniają.

Usunięty
Usunięty
12/02/2014 14:54

klimat Mafii na motorach - jestem za!

Madoc
Gramowicz
12/02/2014 14:12

Ja bym raczej widział tu coś w stylu Mafii, niż GTA.Ale z tego co kojarzę, to już kiedyś były plany dotyczące egranizacji tego serialu i nic z tego nie wyszło.




Trwa Wczytywanie