Zakończenie Batman: Arkham City ułatwiło zadanie scenarzystom Batman: Arkham Knight

Patryk Purczyński
2014/12/01 08:44
3
0

Gaz Deaves z Rocksteady Studios odpowiadał na Reddicie na pytania fanów serii Batman: Arkham. Poruszono m.in. kwestię wpływu zakończenia Arkham City na fabułę w Arkham Knight.

Zakończenie Batman: Arkham City ułatwiło zadanie scenarzystom Batman: Arkham Knight

Gaz Deaves z Rocksteady Studios zaprzecza, jakoby uśmiercenie Jokera na końcu Batman: Arkham City skomplikowało sprawy scenarzystom Batman: Arkham Knight. - Sądzę, że jest wręcz odwrotnie. Sefton Hill powiedział, że kiedy zaczęli prace nad Arkham City, mieli wizję finałowej sceny w głowach niemal od samego początku - wspomina.

- Na opowieść patrzyli z perspektywy wydarzeń, które doprowadziłyby do tego punktu. Jeśli zaś chodzi o Batman: Arkham Knight, tamto zakończenie jest momentem, od którego zaczynamy. Stawiamy pytanie: "co się stanie, gdy Joker zostaje usunięty z Gotham", patrzymy na skutki tego wydarzenia - wyjaśnia Deaves.

GramTV przedstawia:

Na prośbę fanów objaśnia także nowy projekt kostiumu głównego bohatera. - Chcieliśmy podkreślić interakcję między Batmanem a batmobilem. Zobaczycie, że kostium odzwierciedla projekt pojazdu, pod wieloma względami - zapewnia przedstawiciel Rocksteady. - Wpływa on także na rozgrywkę. Rozszerza wachlarz umiejętności Batmana, zwłaszcza w kontekście tego, że bohater i pojazd pracują razem - dodaje.

Finałowy rozdział zmagań Batmana z przestępczością Gotham w ujęciu Rocksteady Studios ukaże się w czerwcu przyszłego roku.

Komentarze
3
Madoc
Gramowicz
01/12/2014 20:48

Niepokoją mnie te wojny czołgów, wolę Batmana po cichu wybijającego bandziorów. Ale ufam Rocksteady.

Usunięty
Usunięty
01/12/2014 15:40

Meh

Usunięty
Usunięty
01/12/2014 14:14

Jaram się jazdą batmobilem ;p
Trwa Wczytywanie