Alone in the Dark i Hounted House wracają na PC!

Patryk Purczyński
2014/08/20 08:20
2
0

Świetne wieści dla fanów horrorów dobiegają z obozu Konami. Jeszcze tej jesieni na PC pojawi się odnowiona wersja jednego z klasycznych przedstawicieli tego gatunku.

Alone in the Dark i Hounted House wracają na PC!

Atari szykuje wielki powrót Alone in the Dark i Hounted House na PC! Podczas imprezy PAX Prime, organizowanej w dniach 29-31 sierpnia w Seattle, będzie można zagrać we wznowione wersje obu wspomnianych tytułów. Na rynek trafią one z kolei jesienią bieżącego roku.

To nie jedyne atrakcje, jakie Atari przygotowało na wspomniane wydarzenie. Pełną listę gier, które czekają na fanów w Seattle pod koniec sierpnia, prezentujemy poniżej.

  • Alone in the Dark: Illumination (PC)
  • Haunted House (PC)
  • Minimum (PC)
  • RollerCoaster Tycoon: World (PC)
  • RollerCoaster Tycoon 4 Mobile

GramTV przedstawia:

Ani Alone in the Dark: Illumination, ani Haunted House w odnowionych wersjach nie zostały na razie zaprezentowane w formie wizualnej. Miejmy nadzieję, że do końca miesiąca ten stan ulegnie zmianie.

Komentarze
2
porckypizgus
Gramowicz
20/08/2014 12:40

I takie coś to ja lubię. Gra o której nikt nie wiedział (AitD) będzie nagle pokazana za 10 dni i wyjdzie za 2-3 miesiące ! Chciałbym, żeby każdy nas tak zaskakiwał.

Usunięty
Usunięty
20/08/2014 10:04

Miejmy nadzieję, że nowe Alone in the Dark będzie lepsze niż ostatni części serii, które nie powalały niestety.Mam do tej serii ogromny sentyment ale trzeba być realistą : )Czekam na gameplaye a później na recenzje.