Pierwszy turniej Mount Hua w Age of Wulin wystartuje w drugiej połowie czerwca

Małgorzata Trzyna
2014/05/30 13:10
0
0

20 czerwca, po raz pierwszy w historii Age of Wulin, rozpocznie się turniej Mount Hua, w którym 32 graczy stanie do walki o legendarny miecz – Heaven-Reliant Sword.

Pierwszy turniej Mount Hua w Age of Wulin wystartuje w drugiej połowie czerwca

Turniej Mount Hua będzie dostępny dla wszystkich graczy Age of Wulin, jako element dodatku Immortal Legends. Nazwa turnieju pochodzi od jednej z Pięciu Wielkich Gór w Chinach. Już w przyszłym miesiącu najlepsi wojownicy będą mogli wykazać się swymi umiejętnościami kung-fu przed całą społecznością gry, a ich celem będzie dotarcie na szczyt góry przez stoczenie szeregu pojedynków. W walkach można wygrać wyjątkowe tytuły i stroje, a także nagrodę główną – legendarny miecz. Ostatni pojedynek turnieju odbędzie się na lodowym szczycie góry. W ciągu roku w grze zostanie wybranych dwunastu najlepszych wojowników, którzy zapiszą się na zawsze w historii jako Immortal Legend.

GramTV przedstawia:

Turniej jest częścią dodatku Immortal Legends, który zadebiutował w Europie 6 maja. Immortal Legends jest połączeniem dwóch rozszerzeń, w innych regionach znanych jako Ultimate Scrolls i Legends of Mount Hua. Dodatek oferuje nie tylko turniej PvP, ale także nową zawartość PvE, możliwość stawienia czoła mongolskim wojownikom bądź wyruszenia do walki jako najemnik. Twórcy przygotowali też coś wyjątkowego dla zakochanych – możliwość zawarcia małżeństwa w grze.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę Age of Wulin.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!