Afterfall: Reconquest - pierwszy krwiożerczy teaser trailer

Patryk Purczyński
2014/05/27 20:47
3
0

Przerażające pomruki, okolica zaplamiona krwią i cień tajemniczej postaci - oto udostępniony właśnie zwiastun Afterfall: Reconquest, nowej gry Intoxicate Studios.

Afterfall: Reconquest - pierwszy krwiożerczy teaser trailer

Na oficjalnej stronie Afterfall: Reconquest Nicolas Entertainment Group udostępniło teaser trailer gry. Tytuł ten przeniesie graczy do świata mierzącego się ze skutkami wojny nuklearnej, w którym przetrwały tylko dwie grupy ludzi. Pierwszej z nich udało się przeżyć dzięki schronowi, los drugiej pozostaje tajemnicą. Użytkownicy wcielą się w jednego z ocalałych, próbując dowiedzieć się, kto odpowiada za śmierć jego rodziny i zemścić się na oprawcy.

Afterfall: Reconquest na razie zmierza na pecety, ale twórcy ze studia Intoxicate nie wykluczają powstania wersji na inne platformy. Gra będzie się ukazywała w epizodach, trafi też do programu Steam Early Access.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
29/05/2014 19:09

Jakby ktoś jeszcze nie miał jedynki http://www.indiegala.com/giveawaysXD

kotlecik5
Gramowicz
29/05/2014 19:05

Pierwszą część tak skopali, że dopóki nie usłyszę pochlebnych recenzji na jej temat, to jej na pewno nie dotknę.

Usunięty
Usunięty
27/05/2014 21:38

W sumie to nawet jestem ciekaw co wymyślą. Pierwszy Afterfall bez wątpienia był złą grą pod względem technicznym i rozgrywka też kulała, ale miał całkiem ciekawy klimat i bardzo fajny twist fabularny (nie mam tu na myśli przewidywalnego zakończenia).
Trwa Wczytywanie