Spintires - wystartowały zamówienia przedpremierowe, znamy datę premiery

Paweł Pochowski
2014/05/19 18:30
2
0

Globalny wydawca gry, firma IMGN.PRO, podzielił się datą debiutu oraz szczegółami dotyczącymi zamówień w pre-orderze.

Spintires - wystartowały zamówienia przedpremierowe, znamy datę premiery

Okazuje się, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Spintires ukaże się na rynku w czerwcu, a dokładniej mówiąc - 13 czerwca. Jak poinformował wydawca, gra ukaże się w wielu wersjach językowych, w tym oczywiście także i w polskiej. Na rynku dostępne będą dwa rodzaje wydań Spintires - fizyczne oraz cyfrowe. Poniżej umieszczamy link do zamówień w naszym sklepie.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego że udało nam się zabezpieczyć datę premiery Spintires jeszcze przed wakacjami tego roku. Organizacja globalnej dystrybucji tytułu, zarówno detalicznej jak i cyfrowej wymaga ogromnego nakładu pracy, nie wyobrażamy sobie jednak lepszej nagrody niż satysfakcja ogromnej społeczności, która zdążyła zgromadzić się wokół Spintires - powiedział Bartosz Moskała z IMGN.PRO.

GramTV przedstawia:

Informujemy, że sklep gram.pl także rozpoczął przyjmowanie zamówień na pudełkową wersję Spintires.

Komentarze
2
Dnia 19.05.2014 o 22:05, Afro69 napisał:

Czy ktoś wie na czym ta gra ma się opierać? Czy są jakieś cele, zadania, które nadają sens tej jeździe?

Z wcześniejszych zapowiedzi wynikało, że i owszem. Jak na daleki i dziki Wschód przystało, mamy wozić między innymi różne bale, bele i inne ścięte sosny. Chodzić ma oczywiście o to, żeby dowieźć towar w całości do celu, przy okazji nie rozkwaszając skrzyni, czy dyferencjału. Zużycie paliwa też miało być ważne.

Usunięty
Usunięty
19/05/2014 22:05

Czy ktoś wie na czym ta gra ma się opierać? Czy są jakieś cele, zadania, które nadają sens tej jeździe?PS. Tak, wiem, że w grze jest niezwykle rewolucyjnie zachowujące się podłoże, w tym błoto! yeaaa