Wystartowała zamknięta alfa Jagged Alliance: Flashback dla osób, które wsparły projekt na Kickstarterze

Małgorzata Trzyna
2014/04/03 15:30
2
0

Pozostali gracze muszą poczekać na dostęp, ale niedługo - gra ukaże się na Steam Early Access w drugim kwartale 2014 roku.

Wystartowała zamknięta alfa Jagged Alliance: Flashback dla osób, które wsparły projekt na Kickstarterze

- Z radością ogłaszamy, że Jagged Alliance: Flashback znajduje się już w wersji alfa, a niedługo trafi na Steam Early Access – powiedział Thomas Lund, szef Full Control. – Fani marki z pewnością się ucieszą z powrotu ich ulubionego systemu walki turowej, znanej z pierwszej części. Nie możemy się już doczekać na opinie osób wspierających projekt na Kickstarterze i pozostałej części społeczności, gdy wystartujemy na Steam Early Access. Zatem śmiało, piszcie! Chcemy dostarczyć fanom jak najlepszą grę i właśnie dlatego zdecydowaliśmy się w znacznym stopniu skupić na możliwości tworzenia modów.

GramTV przedstawia:

Akcja Jagged Alliance: Flashback toczy się na San Hermanos, jednej z wysp Karaibów, którą rządzi bezwzględny dyktator zwany The Prince. Zadaniem graczy jest pomóc rebeliantom w obaleniu jego rządów. Gra jest swego rodzaju powrotem do korzeni serii. Pierwsza część, Jagged Alliance, została wydana w 1994 roku.

Jeśli wsparliście projekt na Kickstarterze i zamierzacie wziąć udział w testach, zajrzyjcie na swoje skrzynki e-mail - twórcy zapowiedzieli, iż będą rozsyłać kody do gry do wykorzystania na Steam. Więcej informacji ma pojawić się już dziś na Kickstarterze.

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
05/09/2014 22:54

Premiera 21 października http://jagged-alliance.pl/news793/jagged-alliance-flashback-zadebiutuje-21-pazdziernika/

Usunięty
Usunięty
03/04/2014 22:17