Informacje

Trzeci epizod kampanii Arma 3 pożegna zimę

5

Oznacza to, że zadebiutuje dzień przed kalendarzową wiosną, a więc 20. marca.

Trzeci epizod kampanii Arma 3 pożegna zimę  - obrazek 1

Bohemia Interactive poinformowała, że już w przyszłym tygodniu spodziewać możemy się trzeciej i zarazem ostatniej części fabularnej kampanii Arma 3. W ostatniej części poznamy zakończenie historii Bena Kerry'ego, żołnierza biorącego udział w misji NATO mającej za zadanie utrzymać pokój w fikcyjnym państwie. Finalny akt został zatytułowany jako "Zwycięstwo" i zostanie wydany 20. marca.

- Finalna część naszej kampanii daje graczom szansę na doświadczenie walki na największą z dotychczas zaprezentowanych skal. Sercem trzeciego epizodu jest taktyczna wolność wraz z dużymi, zintegrowanymi działaniami wojska - zapowiedział Jay Crowe, dyrektor kreatywny Arma 3, który zdradził także, że wraz z nową aktualizacją do gry trafią trzy nowe pojazdy - myśliwiec A-164 Wipeout, samolot To-199 Neophron oraz sześciokołowa ciężarówka Tempest. Poniżej prezentujemy screeny z trzeciej części kampanii "The East Wind".

5 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
felthat

te a10 *.* :*

Odpowiedz
PrototypX12

W końcu więcej samolotów :) mogli by zrobić ten samolot do skoków spadochroniarskich

Odpowiedz
Ashans

Co jak co ale chłodno w tej kampanii nie będzie :), ludzi zainteresowanych wykorzystywaniem 100% potencjału jaki daje arma zapraszam na armatog.com
Jeśli dacie rade się dostać to czeka was niezła zabawa :)

Odpowiedz
Kirlen

a tam kampania, nie ma to jak co-op i breaking point :)

Odpowiedz
pogoda24

[m]

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?