Felieton

Polski symulator mechanika radzi sobie zadziwiająco dobrze

Paweł Pochowski, 28 stycznia 2014 15:30 12

Jak informuje polski wydawca, firma PlayWay, tuż po debiucie produkcja zajęła nawet zaszczytne piąte miejsce w topliście najlepiej sprzedających się gier na Steam.

Gra szybko z tego miejsca spadła, ale nadal radzi sobie świetnie - obecnie znajduje się na 19 miejscu listy 100 najlepiej sprzedających się gier, wyprzedzając chociażby Divinity: Original Sin i Call of Duty: Ghosts, przegrywając natomiast delikatnie z Metal Gear Rising: Revengeance czy Broken Age.

Car Mechanic Simulator 2014 to symulator pracy mechanika. Przy zapowiedzi gra mocno skojarzyła mi się z Gearhead Garage, ale to nie do końca ten sam styl zabawy. Jako ciekawostkę dodam, że twórcy planują wydać do swojego symulatora darmowe DLC z autami terenowymi (termin wydania - pierwszy kwartał tego roku), natomiast już niedługo na Steam debiutują ich inne produkcje, w tym Helicopter Simulator. Jeżeli jesteście ciekawi opinii o tym produkcie - na dniach na łamach gram.pl ukaże się stosowny tekst.

ESRB zaklasyfikowało Borderlands Game of the Year
Sekiro: Shadows Die Twice to nie Soulsy, lecz gra jest bardzo satysfakcjonująca - przegląd ocen
CD Projekt zamierza ukończyć do 2021 roku jeszcze jedną, wysokobudżetową grę
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 to opowieść o politycznej walce sztuki z komercjalizacją, tradycji z nowoczesnością
najnowsze