Wczesna wersja Dead State ma szansę zadebiutować jeszcze w styczniu

Paweł Pochowski
2014/01/21 08:50
4
0

Twórcy starają się, by wspierający projekt mieli szansę zagrać jeszcze w tym miesiącu.

Wczesna wersja Dead State ma szansę zadebiutować jeszcze w styczniu

DoubleBear poinformowało, że dosłownie na dniach ma zamiar zaprezentować demonstracyjną wersję gry Dead State. Zgodnie z tym, co twórcy napisali na stronie Kickstarterowej zbiórka - miałaby ona pojawić się w Steam Early Access i pozwolić graczom na zabawę o długości od sześciu do dziesięciu godzin, zwiedzenie dwunastu lokacji (oraz jednej ukrytej), a także umożliwić zapoznanie się z najnowszymi wersjami interfejsu użytkownika i systemu walki. Twórcy robią wszystko, by zdążyć jeszcze przed końcem stycznia, ale niestety nie mogą obiecać, że tak się na pewno stanie.

Dostęp do gry otrzymają osoby, które wsparły zbiórkę na ten tytuł. Przypomnijmy, że poszła ona naprawdę dobrze, a Doublebear Productions otrzymało ponad dwukrotnie więcej pieniędzy niż potrzebowało. Wraz z pojawieniem się gry w Steam Early Access rozpocznie się także sprzedaż zamówień przedpremierowych za pomocą Steam, także jeśli nie wiedzieliście o zbiórce lub nie zdecydowaliście się na jej wsparcie nadal będziecie mogli cieszyć się z wczesnej wersji gry.

GramTV przedstawia:

Dla niezorientowanych dodamy, że Dead State to gra RPG z zombie w roli głównej, tworzona przez dezerterów ze studia Obsidian Entertainment. W bezwzględnym świecie będzie trzeba uważać nie tylko na zombie, ale przede wszystkim - na innych ludzi. To także od nas zależeć będzie z kim wejdziemy w sojusz, a z kim - co nawet bardziej prawdopodobne - staniemy do walki. Więcej informacji o grze - tutaj.

Komentarze
4
Zekzt
Gramowicz
21/01/2014 12:37

Zdecydowanie projekt warty uwagi. Śledzę go w zasadzie od jego startu i o ile oprawy nieziemskiej tu nie dostaniemy, to merytorycznie gra obiecuje naprawdę solidny kawałek crpgowego gameplayu.O ile wypali wszystko co twórcy sobie założyli - czyli przydzielanie roli ocalonym, ich relacje społeczne, podejmowanie decyzji mających wpływ na cala grupę itp pierdoły, to dostaniemy takie turowe State of Decay z dużo bardziej złożoną warstwą rozwoju tak postaci jak i naszych kryjówek.Bardzo dobrze życzę tej produkcji, jeśli nie zostanie zawalona jakimś partactwem [na razie nic na to nie wskazuje] to może dostaniemy kolejna mala perełkę tak jak ostatnio Banner Saga :)

Usunięty
Usunięty
21/01/2014 11:33
Dnia 21.01.2014 o 09:34, Basian napisał:

Jak widać temat zombi nadal modny na alfy ;)

Pomysł jest - wbrew pozorom - oryginalny. To cRPG o ludziach zmuszonych do przetrwania warunkach trwającej apokalipsy. Brian Mitsoda wspominał bodajże, że zombie stanowią tutaj tylko pretekst, równie dobrze można by je zamienić na ufoludków. Nie o siekaninę (Dead Island, Left4Dead) czy sam koncept przetrwania (Project Zomboid, Don''t Starve etc.) tu chodzi.

Usunięty
Usunięty
21/01/2014 10:29

A no temat modny, i sam przyznaję, że wszystko co z zombie to mnie interesuje. Szkoda tylko, że nie wyszło na PC takie Dead Nation. To jest kozacka gierka. Dead State też niby zapowiada się ciekawie, ale jakoś tam mało mrocznie i ciemno w tej grze. Sam nie wiem. Za sztywne to wszystko.
Trwa Wczytywanie