Dzięki EA Origin Humble Bundle udało się zebrać 1.65 miliona dolarów na walkę z rakiem

Paweł Pochowski
2013/12/09 09:45

Przekazano je organizacji American Cancer Society.

Dzięki EA Origin Humble Bundle udało się zebrać 1.65 miliona dolarów na walkę z rakiem

Być może pamiętacie, że w sierpniu tego roku do sprzedaży trafiła paczka Humble Bundle z cyfrowymi grami od EA. W jej skład wchodziły: Burnout Paradise, Command & Conquer: Red Alert 3 – Uprising, Crysis 2, Dead Space, Dead Space 3, Medal of Honor, Mirror's Edge, Populous, a także - po wpłaceniu więcej niż wynosiła średnia - Battlefield 3 oraz The Sims 3. Łącznie udało się wtedy zebrać ponad 10 milionów dolarów, a całość pieniędzy przeznaczona została na działalność różnych dobroczynnych instytucji. Nabywcy mieli do wyboru m.in. Czerwony Krzyż, fundację nastawioną na walkę z AIDS czy Kampanię Praw Człowieka.

Ostatnio EA przekazało pieniądze przeznaczone dla American Cancer Society, o czym Peter Moore poinformował za pomocą swoje Twittera. Organizacja ta otrzymała 1,65 miliona dolarów, co z całą pewnością będzie ważnym zastrzykiem finansowym i przysłuży się realizacji ważnych celów związanych z zachorowaniami na raka.

GramTV przedstawia:

Humble Bundle z grami od EA odniosło największy z dotychczasowych sukcesów. Udało się sprzedać ponad 2,1 miliona paczek z grami. Oczywiście cały czas w sprzedaży pojawiają się kolejne zestawy - aktualnie nabyć można Humble Jumbo Bundle z Natural Selection 2, Magicka, Sanctum 2, Garry's Mode, Orcs Must Die! 2 i Serious Sam 3.

Komentarze
11
ww3pl
Gramowicz
15/12/2013 23:51

Ekhm - nieco naciągane, bo śmierć ze starości, jak i sam proces starzenia się, nie polega na "w końcu dostał raka i zszedł".

Usunięty
Usunięty
15/12/2013 23:06

> > Hm.... Ciekawe czy za te pieniądze znajdą lekasrtwo na raka.>> Nie dopóki choroby będzie się opłacało leczyć zamiast wyleczyć. Naprawdę sądzisz, że> twoje życie cokolwiek znaczy dla wielgachnych koncernów farmaceutycznych?Nie chcę was martwić, ale to nie kwestia koncernów. Ufundowano potężną nagrodę za to, wiec finansowo to by się opłacało. Sęk w tym, że to fizycznie niemożliwe. Rak jest naturalną przyczyną zgonu człowieka. Tzn. w sytuacji, kiedy człowiek jest idealnie zdrowy w końcu ze starości dojdzie do krytycznego błędu replikacji DNA w któreś komórce, niewyłapanego przez system immunologiczny i nowotworu złośliwego. Jeśli nie to, to bylibyśmy wirtualnie nieśmiertelni (no, praktycznie nie bylibyśmy, bo umieralibyśmy na inne choroby). No, a poza tym ciężko jest wynaleźć środek niszczący selektywnie zmutowane komórki ludzkie, a nie szkodzący prawdziwym. Co do "szczepionki" to nie jest potrzeba. Organizm ludzki już teraz wyłapuje znaczną większość komórek nowotworowych (tak naprawdę powstają one w ciele każdego człowieka), więc nie trzeba mu ich "przedstawiać". Tylko czasem zawodzi.

Usunięty
Usunięty
09/12/2013 16:36

Mniej wiecej tyle, co one znaczą dla mnie. ;)
Trwa Wczytywanie