Boom! Tanks, czyli nowa gra o czołgach z segmentu free-to-play, już dostępna

Adam Berlik
2013/09/12 14:10
0
0

Co ciekawe, po pierwsze jest to produkcja studia Codemasters znanego z gier wyścigowych, a po drugie, mogą ją w nią zagrać jedynie właściciele urządzeń przenośnych, gdyż Boom! Tanks ukazało się właśnie na AppStore.

Boom! Tanks, czyli nowa gra o czołgach z segmentu free-to-play, już dostępna

Boom! Tanks oferuje trzy zróżnicowane kampanie, których akcja toczy się na terenach pustynnych w Afryce Północnej, słonecznej Europie oraz na zamarzniętej syberyjskiej tundrze, gdzie dochodzi do wielu dynamicznych potyczek z czołgami w rolach głównych. Poza tradycyjnymi misjami (jest ich ponad 200!) w grze znajdziemy także najróżniejsze wyzwania.

Wraz z postępami w rozgrywce gracze odblokują zarówno klasyczne, jak i współczesne czołgi. Boom! Tanks oddaje do dyspozycji użytkowników takie maszyny, jak np. amerykański M1 Abrams, rosyjski T-80U oraz pozwala pokierować brytyjskim Challengerem.

GramTV przedstawia:

Boom! Tanks zawiera rozbudowany system ulepszania czołgów. Można je modyfikować na wiele rozmaitych sposobów za pomocą gotówki zdobytej podczas zaliczania kolejnych zadań. Na uwagę zasługuje także tuning wizualny pojazdów – liczne kamuflaże i bogata paleta barw pozwalają dostosować wygląd czołgu wedle własnych preferencji.

Boom! Tanks to gra free-to-play, więc można ją pobrać bez uiszczania jakichkolwiek opłat. Wystarczy udać się na AppStore.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!