The Division z "potencjalnie nieskończoną rozgrywką"

Piotr Bajda
2013/09/03 18:32
5
0

O tym, co czeka po "skończeniu" gry oraz o fabule i zatrzymaniu przy sobie gracza opowiada Ryan Bernard z Ubisoft Massive.

The Division z

Ok, parę spraw. Na nagraniach widać, że szukanie dynamicznej, grupowej zawartości jest ważną częścią gry. Chcemy, żeby świat był pełen wyzwań zachęcających do zespołowych działań, by lepiej nagradzać grających.

Endgame jest dla nas bardzo ważny. Utrzymanie gracza również. Chcemy, żeby The Division miała potencjalnie nieskończoną, nieograniczoną rozgrywkę, ale szczegóły zostawiamy na później - mamy sporo czasu, by mówić o takich sprawach. Ale tak, to dla nas bardzo ważne.

The Division to przede wszystkim RPG, a to nie może się obyć bez fabuły. Ubi Massive ma to na uwadze.

GramTV przedstawia:

To RPG i historia jest bardzo ważna. Chcemy, żeby nasza historia była odrobinę inna. Będzie ogólna oś fabularna, ale chcemy tym razem snuć opowieść trochę inaczej.

Chcemy kształtującej się na bieżąco historii. Podróżując po świecie natrafiasz na wydarzenia, które mają swoją historię, a te z kolei mogą zaprowadzić Cię do jeszcze większej historii. To bardziej Twoja opowieść, spersonalizowana, która może prowadzić do większej osi fabularnej.

Premiera w drugiej połowie przyszłego roku.

Komentarze
5
Muradin_07
The King of Iron Fist
03/09/2013 21:49

Aż taki sceptyczny bym nie był. Bardziej liczę na coś w stylu kampanii - bo świat jak najbardziej do tego się nadaje. A później faktycznie cała gama mniejszych zadanek, może przejmowanie terytorium, działania grup stworzonych przez graczy o dominację w świecie gry. Oczywiście w rozsądnych granicach... bo nie widzę dominacji jednej "gildii" i wprowadzanie własnego porządku. Byłoby to ciekawe, ale chyba bardziej denerwujące i zniechęcające do gry.

Usunięty
Usunięty
03/09/2013 21:02

"To bardziej Twoja opowieść..." Słyszało się już gdzieś...

Noma
Gramowicz
03/09/2013 20:53

Jeśli będzie takie coś jak Day Z czy War Z to spoko, biegać w otwartym świecie i ryzykować czy nieznajomy strzeli nam w plecy byłoby miłe przy takiej grafice i gameplay''u

Usunięty
Usunięty
03/09/2013 20:41

> Jeżeli... w Division będziemy mogli po miastach amerykańskich (a może później i innych)> podróżować to będzie to dosyć ciekawe doświadczenie i może przekona mnie do zakupu gry.> Takie moje małe marzenie w tej kwestii jeżeli miało to by być "nieskończona rozgrywka".> Wtedy mógłbym się trochę pobawić w jakiejś mieścinie, później pojechać i jakieś zadania> zaliczyć w innym mieście. To byłoby fajne.A znajac zycie bedzie z 10 zadan na krzyz;p z czego 8 typu "pojdz zabij 10 mobkow/graczy wroc" ;p wcale bym sie nie zdziwil;p ale potencjal maja aby udowodnic mi ze sie myle i to wielki potencjal;p

Muradin_07
The King of Iron Fist
03/09/2013 19:04

Jeżeli... w Division będziemy mogli po miastach amerykańskich (a może później i innych) podróżować to będzie to dosyć ciekawe doświadczenie i może przekona mnie do zakupu gry. Takie moje małe marzenie w tej kwestii jeżeli miało to by być "nieskończona rozgrywka". Wtedy mógłbym się trochę pobawić w jakiejś mieścinie, później pojechać i jakieś zadania zaliczyć w innym mieście. To byłoby fajne.