Nowa gra twórców Podróży z trybem kooperacji. Na premierę jeszcze zaczekamy

Patryk Purczyński
2013/08/05 08:52
0
0

Nadal nie wiadomo, nad czym po premierze obsypanej nagrodami Podróży zaczęło pracować thatgamecompany. Dyrektor kreatywny studia zdradza nieco szczegółów, ale cały projekt woli zachować w tajemnicy.

Nowa gra twórców Podróży z trybem kooperacji. Na premierę jeszcze zaczekamy

Na nową grę thatgamecompany poczekamy jeszcze co najmniej dwa lata - wyjawił Jenova Chen. Ta deklaracja po ostatnich doniesieniach, zgodnie z którymi projekt wciąż jest we wczesnej fazie preprodukcji, nie powinny być jednak zaskakujące. Autor Podróży (oryg. Journey) zdradził natomiast, że gracze otrzymają opcję zabawy w kooperacji.

- Wielu ludzi pytało nas, dlaczego Podróż nie pozwalała im na wspólną zabawę z przyjaciółmi czy rodziną. Oczywiście mieliśmy swój powód - kooperacja oznaczałaby zdeptanie głównego celu gry. Ale jeśli dana produkcja ma być naprawdę przystępna, to musi pozwolić na wspólną zabawę dzieciom i dorosłym, mężczyznom i kobietom, musi pozwolić grać wespół z osobami, które obdarza się miłością - stwierdził Chen.

GramTV przedstawia:

Dyrektor kreatywny thatgamecompany zdradził ponadto, że w jego nowym dziele po raz kolejny pojawi się komunikacja niewerbalna, choć szczegółów dotyczących interakcji graczy na razie nie przedstawił. Dodał również, że nowy projekt nie jest tworzony na wyłączność żadnej z platform.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!