Tablety.pl: recenzja Star Wars: Knights of the Old Republic. Moc również silna na iOS?

Mateusz Stanisławski
2013/07/05 15:11
4
0

Fani Gwiezdnych Wojen mogą ze spokojem sięgać po mobilne wydanie Star Wars: Knights of the Old Republic. Tytuł, tak jak odpowiedniki znane z dużych platform, serwuje długą i klimatyczną przygodę podlaną całkiem niezłą oprawą audiowizualną.

Tablety.pl: recenzja Star Wars: Knights of the Old Republic. Moc również silna na iOS?

Star Wars: Knights of the Old Republic w wersji na iPady został zapowiedziany dość niespodziewanie pod koniec maja. Za produkcję odpowiada doświadczona ekipa z Aspyr, która najwyraźniej postanowiła nie zmieniać sprawdzonych mechanizmów rozgrywki – to dobrze znany KotOR, który zachwycił 10 lat temu.

„Gra będąca dla wielu deweloperów niedoścignionym wzorem idealnego tytułu RPG wciąż dostarcza niesamowicie dużo rozrywki, zachwyca historią i wciąga jak jasna cholera. Z minusów można wspomnieć jedynie o braku jakichkolwiek dodatków w wersji dla iOS, choćby drobnych multimediach do odblokowania, czy też obsługi Game Center. Poza tym jest to edycja kompletna.” – możecie przeczytać w recenzji na zaprzyjaźnionym serwisie Tablety.pl.

GramTV przedstawia:

Mobilna wersja Star Wars: Knights of the Old Republic jest dostępna w sklepie App Store za 8,99 dolarów (około 30 zł). Odnotujmy, że tytuł może być odpalony na iPadach co najmniej drugiej generacji.

Recenzja Star Wars: Knights of the Old Republic na Tablety.pl

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
05/07/2013 20:13

Wszystko fajnie, tylko czemu wersja pudełkowa na Win 8 nie działa? :P

Usunięty
Usunięty
05/07/2013 20:02

wiadomo coś o wersji na androida?

mtsach
Gramowicz
Autor
05/07/2013 19:33
Dnia 05.07.2013 o 15:56, Eternal101 napisał:

"Tytuł, tak jak odpowiedniki znane z dużyCH platform" mała pomyłeczka :).

Kłaniam się, poprawione.Pozdrawiam
Trwa Wczytywanie