Star Wars: Knights of the Old Republic zmierza na iPada

Piotr Bajda
2013/05/30 16:44

Ni z gruszki, nie z pietruszki serwis IGN zamieścił recenzję Star Wars: Knights of the Old Republic w wersji na... tablet Apple.

Star Wars: Knights of the Old Republic zmierza na iPada

To nietypowa sytuacja. Bez żadnej promocji, żadnych zapowiedzi, bum, nagle pojawia sie recenzja. To niespodzianka. Lubimy niespodzianki, prawda?

Przeniesieniem gry na iPada zajęli się spece z Aspyr. Firma ma na koncie między innymi masę portów głośnych tytułów na Maca (na lato zaplanowali na przykład wydanie Bioshock: Infnite).

Recenzent IGN wystawił odświeżonej wersji Star Wars: Knights of the Old Republic notę 8,8. W werdykcie czytamy:

GramTV przedstawia:

Star Wars: Knights of the Old Republic wytrzymuje próbę czasu i jest pozycją obowiązkową dla młodszych graczy, którzy nie mieli okazji zagrać w nią, gdy pierwotnie się ukazała. Co prawda dotykowe sterowanie wypada blado, lecz większość zmian wyszła grze na dobre. Jeśli wcześniej nie grałeś lub chcesz zagrać jeszcze raz, to nie ma na to lepszego sposobu.

Nikt nie kwapi się do poinformowanie kiedy i w jakiej cenie gra trafi na AppStore, ale powinno nastąpić to na dniach.

Ma ktoś pożyczyć iPada?

Komentarze
32
Usunięty
Usunięty
31/05/2013 07:07

wczoraj warhammer quest, dzis SW... pograloby sie ;(

Usunięty
Usunięty
31/05/2013 07:07

wczoraj warhammer quest, dzis SW... pograloby sie ;(

mtsach
Gramowicz
30/05/2013 20:47

No proszę, gra jest już dostępna: http://starwars.com/news/star-wars-knights-of-the-old-republic-now-on-ipad.html http://www.aspyr.com/games/star-wars-knights-of-the-old-republic-ipad https://itunes.apple.com/us/app/star-wars-knights-old-republic/id611436052?mt=8&ign-mpt=uo%3D4$9.99
Trwa Wczytywanie