Bound by Flame - wybierzesz bohaterstwo czy bycie marionetką w rękach demona?

Małgorzata Trzyna
2013/03/03 16:36

W RPG akcji Bound by Flame gracze wcielą się w najemnika opętanego przez demona płomieni, który musi wybierać, czy korzystać z oferowanej mu mocy, czy też stawiać opór. Za grę odpowiada studio Spiders, twórcy Mars: War Logs.

Bound by Flame - wybierzesz bohaterstwo czy bycie marionetką w rękach demona?

Tworząc swojego bohatera, gracze będą mogli spersonalizować jego wygląd, płeć, tatuaże na twarzy itp. Aparycja postaci będzie się zmieniać w trakcie gry, w zależności od tego, czy będzie ona ulegać wpływom demona, stopniowo zaprzedając mu duszę, czy też mu się opierać. Oczywiście, trzeba będzie się liczyć również z dalszymi konsekwencjami – w zależności od podejmowanych decyzji fabuła będzie toczyć się inaczej. Będzie można także dobierać sobie towarzyszy, romansować z nimi, przyjaźnić się lub rywalizować.

Walka będzie toczyć się w czasie rzeczywistym. Gracze będą mogli specjalizować się w sztuce zabijania i magii ognia oraz wybierać nowe umiejętności podzielone na trzy osobne drzewka rozwoju. Nie zabraknie również systemu rzemiosła.

GramTV przedstawia:

Na pierwszej grafice z gry przedstawiono jednego z przeciwników – Bagienną Bestię. Prócz tego gracze zmierzą się ze smokami cienia, liczami, nieumarłymi, lodowymi stworami i całą menażerią innych kreatur ze świata dark fantasy.

Bound by Flame zadebiutuje pod koniec 2013 roku na PC, PS3 i Xboksie 360.

Komentarze
14
Usunięty
Usunięty
04/03/2013 13:13

W miare losowo generowany wyglad demona dla kazdej postaci dodalby REPLAY''U jak nie wiem co :P Ciekawe!

Usunięty
Usunięty
04/03/2013 12:31
Dnia 03.03.2013 o 21:26, leszeq napisał:

> Wielki plus dla autora za nie używanie angielskich słówek, nasz język jest piękny i należy > go szanować. "(...) całą menażerią innych kreatur ze świata dark fantasy." Tja, wielki minus dla ciebie za nie czytanie artykułów do końca :]

A teraz idz poszukaj na internecie jak wiele z naszych slowek pochodzi z laciny itd.

Usunięty
Usunięty
04/03/2013 12:30

ile w tym akcji a ile rpg. Bo jesli RPG w tym jest zaledwie kropla to ja pass.
Trwa Wczytywanie