Game of Thrones Ascent - garść szczegółów na temat fabuły i rozgrywki

Małgorzata Trzyna
2013/01/18 22:19
4
0

Zbliża się premiera facebookowej gry Game of Thrones Ascent. Czego możecie po niej oczekiwać? Na to pytanie odpowiadają przedstawiciele Disruptor Beam.

Game of Thrones Ascent - garść szczegółów na temat fabuły i rozgrywki

Premiera Game of Thrones Ascent zbliża się wielkimi krokami. Czy warto zainteresować się tą facebookową produkcją? Każdy z Was musi sam zdecydować:

  • Gracze wcielają się w osobę noszącą sztandar Starków lub Lannisterów. Doradca króla zleca im zadanie – odnaleźć pewne wyjątkowe dziecko. Fani mogą domyślić się, dokąd zmierza fabuła, ale mają na nią pewien wpływ.
  • Postać oraz jej sojusznicy wypełniają zadania, walcząc, knując spiski lub handlując. Inwestowanie w różne przedsięwzięcia i wytwarzanie nowych przedmiotów zwiększa szansę na powodzenie misji.
  • Znajomi mogą współpracować lub przeszkadzać sobie wzajemnie w wypełnianiu zadań. Na graczy czekają również zdarzenia, w których będą musieli dołożyć swoją cegiełkę do osiągnięcia celu całej społeczności. Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób zostaną one zrealizowane, ale prawdopodobnie trzeba będzie wyprodukować lub zdobyć określoną ilość zasobów.
  • Gracze będą mogli korzystać z podpowiedzi doradców, zarządzając swoim państwem i sojusznikami. Disruptor Beam zapowiedziało, że Siedem Królestw zacznie się rozpadać w miarę rozwoju fabuły, trzeba będzie zatem opowiedzieć się po którejś ze stron.

GramTV przedstawia:

Zainteresowani? Jeśli tak, zapraszamy na facebookową stronę Game of Thrones Ascent.

Komentarze
4
Sandro
Gramowicz
21/02/2013 21:45

Ruszyła otwarta beta - każdy może już stać się lordem, założyć swoje miasto, zaprojektować dla niego baner i ugiąć kolano przed którymś z dużych rodów. Póki co gra się bardzo fajnie. Nie jestem fanem gier przeglądarkowych, a już w szczególności tych na Facebooku, ale to mnie wciągnęło. Niestety z racji tego że to nadal beta, gra sprawia kilka kłopotów i działa dość topornie, ale nie wpływa to w większym stopniu na grywalność. Warto chociaż spróbować.

Sandro
Gramowicz
19/01/2013 09:53

Facebookowe gry omijam szerokim łukiem, a i tak mnie wkurzają poprzez wieczne zaproszenia od znajomych. Jedynie gry typu "jaka to melodia" potrafią kupić mój czas na parę dni. GoTA zapowiada się naprawdę ciekawie i już od długiego czasu czekam na premierę albo chociaż jakieś betatesty, ale data premiery jakoś idzie, idzie i nie może nadejść.

Usunięty
Usunięty
19/01/2013 09:07

" Zbliża się premiera facebookowej gry " po tych słowach przestał czytać resztę newsa
Trwa Wczytywanie