Informacje

Patch 2.0 do Afterfall: Insanity gotowy do pobrania

... Mateusz Stanisławski

[Zaktualizowano] Z jednodniowym poślizgiem do sieci trafiła łatka, dzięki której możecie za darmo zaktualizować Afterfall: Insanity do Edycji Rozszerzonej. Plik instalacyjny zajmuje na dysku twardym aż 4,6 GB.

Afterfall: Insanity - obrazek 1
Afterfall: Insanity

Nadmieńmy od razu: właśnie wrzucony na nasz serwer patch 2.0 jest dedykowany wyłącznie polskiej wersji produkcji. Czyli jeżeli na przykład macie angielską edycję Afterfall: Insanity – chociażby z bieżącego numeru magazynu CD-Action – to, jak czytamy na oficjalnym profilu gry na Facebooku, musicie nadal czekać (najprawdopodobniej do poniedziałku). Mówiąc krótko: każda wersja tytułu ma przydzielone konkretne wydanie aktualizacji, które zostało przekazane danemu dystrybutorowi (lub w wyjątkowych sytuacjach kluczowym z pewnych względów firmom, jak właśnie CD-Action).

Afterfall: Insanity – Edycja Rozszerzona przynosi ze sobą między innymi ulepszony system walki, poprawioną optymalizację silnika gry, zmiany w balansie rozgrywki oraz podbajerowane animacje (również w cut-scenkach). Pełną listę zmian, jakie oferuje patch 2.0, znajdziecie w najświeższym komunikacie zarządu Nicolas Games.

Aktualizacja: Pojawiła się łatka dedykowana angielskiej wersji językowej gry. Możecie ją pobrać, klikając tutaj.

Patch 2.0 do Afterfall: Insanity gotowy do pobrania - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?