Znamy zawartość Journey Collector's Edition

Mateusz Stanisławski
2012/06/23 15:35
0
0

Co oprócz flOw, Flower i Journey znajdzie się w zbiorczym wydaniu od thatgamecompany? Reklama w jednym z zagranicznych magazynów zdradza szczegóły.

Znamy zawartość Journey Collector's Edition

Zgodnie z oczekiwaniami na nabywców pakietu Journey Collector’s Edition będą czekać nie tylko trzy wspomniane we wstępie produkcje, ale również co nieco dodatkowej zawartości. Jak dowiadujemy się z reklamy umieszczonej w nowym numerze czasopisma PlayStation: The Official Magazine, w zestawie znajdziemy ścieżki dźwiękowe ze wszystkich trzech pozycji, ekskluzywne minigry, materiały dokumentalne (zapewne przedstawiające proces tworzenia tytułów) oraz miesięczny abonament PlayStation Plus. To ponoć tylko część bonusowej zawartości, przy czym jest mało prawdopodobne, by pod frazą „i wiele więcej” kryło się coś bardziej spektakularnego od wymienionych składników.

Journey Collector’s Edition to zestaw przygotowywany z myślą wyłącznie o posiadaczach konsoli PlayStation 3. Na tę chwilę nie znamy oficjalnej daty debiutu tego zbiorczego wydania, ale bardzo możliwe, że jego premiera odbędzie się w sierpniu bieżącego roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!