Uprising44 - Powstanie Warszawskie traci wydawcę, ale nadal powstaje

Patryk Purczyński
2012/05/28 14:21

Z uwagi na "rozbieżne koncepcje", Cenega nie chce już być wydawcą gry Uprising44. Dowiedzieliśmy się jednak, że prace nad tym tytułem nie ustają i wkrótce znów zobaczymy go w akcji.

Uprising44 - Powstanie Warszawskie traci wydawcę, ale nadal powstaje

Firmy Cenega i DMD Enterprise zawarły porozumienie, na mocy którego pierwsza z wymienionych nie będzie, wbrew wcześniejszym ustaleniom, wydawcą gry Uprising44 - Powstanie Warszawskie. - Powodem tej decyzji były odmienne wizje dotyczące gry i jej wydania - czytamy w oświadczeniu prasowym.

- Uprising44 – Powstanie Warszawskie był jednym z naszych najważniejszych tytułów w tym roku. Na pewnym etapie współpracy pojawiły się jednak rozbieżne koncepcje dotyczące wydania gry, przez co wspólnie podjęliśmy decyzję o rozwiązaniu łączącej nas umowy - mówi Marek Chyrzyński, dyrektor generalny Cenegi. - Równocześnie dziękujemy studiu DMD Enterprise za dotychczasową współpracę i życzymy powodzenia oraz sukcesów - dodaje.

GramTV przedstawia:

Co dalej z Uprising 44 - Powstanie Warszawskie? - Kończymy współpracę w dobrych relacjach, dziękujemy firmie Cenega za wkład w promocję gry. O dalszych krokach związanych z Uprising44 – Powstanie Warszawskie poinformujemy w stosownym czasie - wyjaśnia Michał Dziwniel, dyrektor zarządzający DMD Enterprise.

Nam udało się jednak ustalić, że pomimo rozwiązania umowy z Cenegą projekt nadal powstaje, a twórcy już niebawem zamierzają opublikować nowe materiały z gry.

Komentarze
17
robasz
Gramowicz
29/05/2012 11:17

Ale czy chciało by się wam grać w grę, o której wiadomo, że się nie wygra z Niemcami???

Usunięty
Usunięty
28/05/2012 22:39

A ja kupię tak czy siak.Mniej niż na dobrą grę nastawiam się po prostu na możliwość uczestniczenia w Powstaniu Warszawskim.Cóż, jestem patriotą. Może to dlatego. Cieszy mnie, że takie projekty powstają i idą na przód.Nie oczekuję gry AAA.

Usunięty
Usunięty
28/05/2012 19:19

Jak cenega tego nie chce wydać to to będzie niezły gniot.
Trwa Wczytywanie