Artykuł: A New Beginning: Odrodzenie - recenzja

Adam Berlik
2011/12/30 15:00

Niemieckie studio Daedalic za sprawą A New Beginning: Odrodzenie ponownie pokazuje, że jest w formie. Mimo kilku niedociągnięć ich najnowszą produkcję można polecić fanom gatunku.

Artykuł: A New Beginning: Odrodzenie - recenzja

"Fani klasycznych przygodówek wykorzystujących interfejs point and click, a zwłaszcza ci, którym do gustu przypadła gra zatytułowana The Whispered World, pewnikiem z niecierpliwością oczekiwali premiery A New Beginning: Odrodzenie w naszym kraju. Gracze z innych państw mieli okazję poznać ten tytuł już kilka miesięcy temu – do Polski trafił on ze sporym opóźnieniem, a jego wydanie nad Wisłą zawdzięczamy firmie IQ Publishing, która nie tylko dodała kinowe spolszczenie, ale również podtytuł Odrodzenie. Zanim przejdę do sedna nadmienię, że cierpliwość moja została wynagrodzona, ale nie w stu procentach – były momenty, w których wątpiłem i wydawało mi się, że koniec końców A New Beginning: Odrodzenie nie spełni pokładanych w niej nadziei."

Aby przeczytać recenzję A New Beginning: Odrodzenie kliknij w poniższą belkę.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Harpen
Redaktor
30/12/2011 20:00

Vojtas -->> A czemu miałbym nie grać?

Vojtas
Gramowicz
30/12/2011 19:47

Harpen gra w przygodówki, normalnie świat się wali.

Longer
Gramowicz
30/12/2011 17:00

Jako, że nie mam obecnie czasu na granie przez pracę za granicą to na laptopie lądują głównie erpegi bądź właśnie przygodówki. Kupiłem z braku czegoś ciekawego i muszę powiedzieć, że gra jest bardzo dobra. Nie jest to może poziom Syberii czy TLJ ale główny wątek wciąga a i ekologiczne dodatki są interesujące i pokazują do czego może doprowadzić dalsze zanieczyszczanie środowiska. O ;)