Uncharted 4 prawdopodobne

Patryk Purczyński
2011/10/29 23:39
7
0

Ostatnimi czasy nastała moda na pytanie twórców gier o kolejną część serii, zanim jeszcze najnowsza odsłona zjawi się w sklepach. Nie inaczej jest w przypadku ekipy Naughty Dog i ich Uncharted.

Uncharted 4 prawdopodobne

Wielu graczy z pewnością ze zniecierpliwienia zaciera ręce w obliczu nadchodzącej premiery Uncharted 3: Oszustwo Drake'a. Ci sami miłośnicy wirtualnej rozrywki nie wyobrażają sobie zapewne sytuacji, w której trzecia część okazuje się zarazem ostatnią. Naughty Dog nie wyklucza powstania czwartej odsłony przygód Nathana Drake'a.

- On ma na koncie mnóstwo przygód, a wielu z nich jeszcze nie opowiedzieliśmy - podkreśla Justin Richmond w rozmowie z dziennikarzami Official PlayStation Magazine. - Tak długo, jak gracze będą chcieli kolejnych gier, a my będziemy wynajdywać rzeczy, które popchną branżę, możecie liczyć na kolejne odsłony - dodaje.

GramTV przedstawia:

Na razie ważny sprawdzian czeka Uncharted 3. Gra w Polsce zadebiutuje już 2 listopada.

Komentarze
7
Usunięty
Usunięty
30/10/2011 11:34

A ja tam licze na 4-ke juz na... PS4 :). Bylby to SWIETNY tytul startowy i bodziec dla ogromnej liczby osob by kupic nowa konsole.

Usunięty
Usunięty
30/10/2011 11:34

Każdy Uncharted to jest jedna historia. Taki system pozwala robić nieskończenie wiele kontynuacji, które nie muszą być ze sobą mocno powiązane. Dzięki temu nie trzeba się bać, że kontynuowana fabuła będzie do niczego. Mam nadzieję, że ktoś zrozumie te moje wypociny.

Usunięty
Usunięty
30/10/2011 10:29

Ja na razie czekam na U3 i mam nadzieję, że jutro już będę miał :)
Trwa Wczytywanie