Znamy długość kampanii gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy

Patryk Purczyński
2011/10/03 19:51

Menedżer ds. społecznościowych w Snowblind Studios ujawnił, ile czasu projektantom zajmuje przejście kampanii w grze Władca Pierścieni: Wojna na Północy.

Znamy długość kampanii gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy

Rozgrywka w trybie dla pojedynczego użytkownika w grze Władca Pierścieni: Wojna na Północy potrwa 12-14 godzin - ujawnił menedżer ds. społecznościowych w Snowblind Studios. - Nie wliczamy w to trybu New Game + i ponownej gry innymi postaciami - dodaje. Jeśli zatem planujecie przystąpić do Wojny na Północy wszystkimi trzema grywalnymi bohaterami, pomnóżcie powyższy czas przez wiadomą liczbę.

- Tyle czasu przejście kampanii zajmuje naszym projektantom. Trzeba jednak pamiętać, że oni grali już kilka razy, a z tego co słyszymy od naszych testerów, rozgrywka może potrwać dłużej. Sprawdzamy to kilka razy i na razie bezpiecznie jest założyć, że czas gry to 12-14 godzin, ale może się on wydłużyć, zwłaszcza jeśli lubicie konwersacje i drzewka dialogowe - tłumaczy przedstawiciel Snowblind Studios.

GramTV przedstawia:

W oczekiwaniu na zaplanowaną na 25 listopada premierę Wojny na Północy zachęcamy do przeczytania naszych wrażeń z rozgrywki. Zapraszamy też do naszego działu czasgry.gram.pl, w którym możecie się dzielić czasem, jaki spędziliście z daną grą.

Komentarze
17
Usunięty
Usunięty
04/10/2011 18:43

Z ja znam, hmm, datę swego urodzenia. Interesuje was to? Nie? No właśnie. Ale o czymś trzeba pisać. Półświatek gier schodzi na psy.

Usunięty
Usunięty
04/10/2011 18:10

Gra na 3 wieczory ze zwiedzaniem wszystkich czarnych dziur i zakamarków. W sumie cieszy, z drugiej strony jak będzie fajna to prosiłoby się o więcej. Kto narzeka, to niech pójdzie odblokowywać wszystkie syfy w BF3, tam to sztuczne przedłużanie unlocków trwa ponoć 100h.

Usunięty
Usunięty
04/10/2011 11:33

Tragiczny wynik moim zdanem, tyle powinny miec fpsy, a nie rpgi :P
Trwa Wczytywanie