W Google Plus pojawiły się gry. Tak twierdzi Google

Łukasz Berliński
2011/08/12 00:59
9
0

Angry Birds, Bejelewed Blitz, Dragon Age Legends i klika innych innych produkcji trafiło właśnie pod strzechy nowej platformy komunikacyjnej od Google'a o czym firma poinformowała na swoim blogu.

W Google Plus pojawiły się gry. Tak twierdzi Google

Niespodzianka to żadna, bowiem mówiło się o tym od dłuższego czasu, ale dziś Google oficjalnie potwierdziło, że w strumieniu Google Plus pojawi się zakładka, w której będziemy mogli znaleźć na początek 16 wybranych produkcji, w większości doskonale znanym użytkowników innych serwisów społecznościowych. Inwazji Angry Birds i gier od PopCap Electronic Arts zatem ciąg dalszy. Co ciekawe, pojawiła się także gra Zyngi do tej pory kojarzonej wyłącznie z Facebookiem. Jak widać, najwyraźniej twórcom Farmville udało się wynegocjować z serwisem Zuckerberga możliwość publikacji gier na innych platformach społecznościowych.

Pełna lista, którą możecie zobaczyć powyżej zawiera 16 gier, jednak Google nie zamierza na tym poprzestać (Google Plus cały czas jest w fazie beta). Wprowadzenie gier do swej nowej usługi nie powinno jednak uprzykrzyć życia użytkownikom, którzy za grami nie przepadają. Każdy najprawdopodobniej będzie mógł wyłączyć zbędne komunikaty. Gracze zaś podzielą się swymi doświadczeniami za pomocą kręgów i powiadomień.

GramTV przedstawia:

Na moim koncie w Google Plus zakładka z grami jeszcze się nie pojawiła. A jak jest u Was? Korzystacie z nowej społecznościówki od Google'a? Dajcie znać w komentarzach.

Komentarze
9
Usunięty
Usunięty
12/08/2011 11:54

Angry Ptaszki były już wcześniej do grania, wystarczyło mieć Chrome''a. Swoją droga są świetne :DZresztą jeśli ktoś chce to wystarczy wpisać w przeglądarkę chrome.angrybirds.com ;)

Usunięty
Usunięty
12/08/2011 11:24
Dnia 12.08.2011 o 01:42, Albii napisał:

Mimo, że nic nie ma to i tak jest lepszy od FB. Pewnie dlatego, że nie ma tam jeszcze debili z mojego miasteczka. :D :D

I właśnie to jest problem mało kto tam jest :-)

Usunięty
Usunięty
12/08/2011 08:34

Link działa każdemu Redjevel tyle że nie ma już miejsc w becie...;) A szkoda bo chętnie bym spróbował.
Trwa Wczytywanie