Nowa galeria z Dungeons & Dragons Daggerdale - fani D&D będą zadowoleni!

Michał Ostasz
2011/05/03 12:07

W sieci pojawia się coraz więcej materiałów z gry Dungeons & Dragons Daggerfdale. Na gram.pl prezentowaliśmy Wam już pierwszy trailer tej produkcji. Teraz przyszła pora na nową galerię.

Nowa galeria z Dungeons & Dragons Daggerdale - fani D&D będą zadowoleni!

Przypomnijmy, że Daggerdale będzie grą z gatunku hack 'n slash, w której naszym głównym celem będzie oczywiście eliminacja najróżniejszych kreatur z bogatego bestiariusza uniwersum D&D. To jak prezentować się będzie rozgrywka możecie zobaczyć poniżej:

Dungeons & Dragons Daggerdale będzie dostępne wyłącznie drogą sieciowej dystrybucji. Tytuł ten pojawi się na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC. Niewykluczone, że przed premierą pełnej wersji ukaże się jej demo.

Źródło: Destructoid

GramTV przedstawia:

Komentarze
21
Usunięty
Usunięty
04/05/2011 00:08

Nie jestem pewien, czy hack ''n slash to to samo co dungeon crawler:P Gra może być tym drugim jednocześnie będąc grą w miarę możliwości ambitną, z nastawieniem na taktykę, rozwój postaci, drużynę, fabułę. System D&D może na początku z założenia był dungeon crawlerem, ale wątpie czy kiedykolwiek zakładał stworzenie czegoś co można nazwać hack ''n slashem z prawdziwego zdarzenia jak Diablo czy Dungeon Siege. To co widzę na screenach to dla mnie póki co niewypał, system nijak nie pasuje mi do tego typu rozgrywki, chyba że w całkowicie uproszczonej formie więc jedyne co pozostanie to besiariusz i podpis, że to D&D. Grafikę w ogóle pomijam bo to jest sprzed kilku dobrych lat.P.SPrzytoczony tutaj ToEE był być może dungeon crawlerem, ale nie przedzieraliśmy się bezmyślnie przez hordy goblinów czy szkieletów jedną postacią bez żadnego myślenia, questów i fabuły.

Usunięty
Usunięty
03/05/2011 23:09

Wszystko ładnie, pięknie tylko, że Daggerdale to produkcja o małym budżecie do dystrybucji cyfrowej za parę groszy, coś ala Dungeon Hunter: Alliance czy Dead Nation ( choć to inny klimat ) tak więc nie można od niej wymagać nie wiadomo czego. Natomiast to, że nikt się nie kwapi do produkcji cRPG ze świata D&D pełną gębą to już inna bajka. Prawa do marki posiada Atari i jakoś nie zanosi się na to, żeby miały zostać szybko wykorzystane do ambitnej produkcji.

Usunięty
Usunięty
03/05/2011 16:59

Gra oczywiście, że oparta będzie na systemie z czwartej edycji, bo niby jakim cudem mieliby ją opierac na mechanice która nie jest w żaden sposób już wspierana...Sama gra, jak zresztą większość "cRPG" mało co mnie interesuje, zwyczajnie nie mając mi nic do zaoferowania ciekawego.Nadal wolę turlać kostki, choć fakt nie w D&D. ;]
Trwa Wczytywanie