Dungeons & Dragons: Daggerdale - będzie demo, możliwe dodatki

Igor Wiśniewski
2011/02/01 15:10
7
0

Trochę ciekawych informacji na temat Dungeons & Dragons: Daggerdale wypłynęło za sprawą wywiadu jaki przeprowadził Eurogamer z jednym z twórców gry.

Wiadomo, że w grze osiągniemy maksymalnie dziesiąty poziom doświadczenia. Wszyscy mający do czynienia z czwartą edycją D&D wiedzą, że tam limit poziomów wynosi 30. Czyżby więc czekała nas trylogia? Obecnie chyba sami programiści nie wiedzą, chociaż przepytywany Zandro Chan przyznał, że Daggerdale jest pierwszą i na razie jedyną zamówioną przez Atari częścią. Tak więc ewentualnych kontynuacji nie należy wykluczać. Sama gra ma zawierać cztery rozdziały. Czas potrzebny na jej ukończenie to około dziesięć godzin. Przy okazji potwierdzono, że trwają prace nad wersją demonstracyjną tytułu. W niej poznamy jeden z etapów. Nie ma jednak obecnie żadnych dodatkowych informacji.

Dungeons & Dragons: Daggerdale - będzie demo, możliwe dodatki

GramTV przedstawia:

Wywiad, po angielsku, dostępny jest tutaj. Gra ukaże się wyłącznie w systemach dystrybucji cyfrowej na PC, Xbox360 i PS3.

Komentarze
7
Usunięty
Usunięty
01/02/2011 22:17

Yy .. a demo na Marketplace to kiedy? ; O

Usunięty
Usunięty
01/02/2011 22:16

Zaręczam,że ŚPZ można przejść w mniej niż 10 godzin. A wspólne było to, że również limit poziomu wynosił 10 i także zaliczam ją do gier krótkich.

Usunięty
Usunięty
01/02/2011 21:57

Trzy litery: DLC. Oto (jak dla mnie) przyczyna śmiesznie krótkiej rozgrywki i obcięcia rozwoju postaci do 10 poziomu.
Trwa Wczytywanie