Dungeons & Dragons Daggerdale w natarciu!

Michał Ostasz
2011/04/04 22:53

W sieci zadebiutował zwiastun gry Dungeons & Dragons Daggerdale. Hack 'n' slash w klimatach znanego systemu RPG? Zobaczcie sami!

Dungeons & Dragons Daggerdale w natarciu!

Daggerdale w całości opiera się na walce ze znanymi fanom D&D kreaturami. Nie ma co ukrywać, że to głównie do nich adresowana jest produkcja firmy Bedlum. Poniższy trailer prezentuje rozgrywkę jakiej doświadczymy wcielając się w postać wojownika. Nie zabraknie szczęku żelaza oraz niezwykle niebezpiecznych dla naszych przeciwników zaklęć.

Dungeons & Dragons Daggerdale będzie grą dostępną wyłącznie w sieciowej dystrybucji. Platformy docelowe: PlayStation 3, Xbox 360 oraz PC. Niewykluczone, że przed premierą tego tytułu ukaże się jego demo.

GramTV przedstawia:

Komentarze
14
Usunięty
Usunięty
05/04/2011 17:29

Porywający trailer, ta dynamika, ta grafika! Dziękuję, ale postoję ;).

Dnia 05.04.2011 o 10:36, Afgncap napisał:

Toś trafił, Dragonshard był jedną z najgorszych gier sygnowanych D&D jakie zostały wydane ;) Już faktycznie jak ktoś przede mną polecam D&D online szczególnie, że darmowe. Na początku troche może średnio ale już tak powyżej 5 poziomu gra jest świetna.

No poszedłem do sklepu, szukałem czegoś innego... ale że z pustymi rękami wychodzić głupio to wyniosłem SC: Chaos Theory i Dragonshard''a, bo chciałem zawsze zobaczyć co to jest... I trochę oczekiwałem czegoś innego...W D&D Online może kiedyś zagram... zawsze będzie czas po maturze ;D

Usunięty
Usunięty
05/04/2011 15:13
Dnia 05.04.2011 o 07:10, R3nO napisał:

michal_w - szczerze to mi się chce. Mam ochotę na jakąś klasyczną grę fantasy, bez jakiś pierdół rodzaju piekielne pomioty.

A ja na jakieś poważne cRPG w tym systemie. O ile dobrze pamiętam z D&D, to pomiotów w Dziewięciu Piekłach (Baator) nie brakuje więc masz pecha. :-)

Dnia 05.04.2011 o 07:10, R3nO napisał:

A tak w ogóle, to mogliby zrobić coś w stylu Baldur''a.

Może być Baldur''s Gate 3 albo nawet Icewind Dale 3.Gdzieś widziałem gameplay z tego "cudeńka" i nawet Pan Recenzent mówił, że jest smętnie.
Trwa Wczytywanie