Artykuł: Shadows of the Damned - pierwsze wrażenia

gram.pl
2011/04/22 15:30

Czy trzech sławnych, japońskich twórców będzie w stanie tchnąć coś nowego w tak skostniały gatunek, jak survival horror? Myszasty nie jest tego pewien po prezentacji Shadows of the Damned.

Kolejny klon, czy jednak coś oryginalnego? Pytanie to zadawałem sobie przez cały czas, przywołując w myślach prezentację gry Shadows of the Damned z wiosennej konferencji EA. Przyznam szczerze, że właśnie z tym tytułem, jako jedynym pokazanym w Londynie, mam do dziś największa zagwozdkę. Z jednej strony mamy tu kilka potencjalnie fajnych patentów, z drugiej jednak trudno pozbyć się wrażenia, że to wszystko już się gdzieś widziało. Ale może po kolei...

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Juri_gag
Gramowicz
23/04/2011 14:55

Kolejna gra fpp z elementami grozy pfff..... Po co oni robią survival horror z broniami i zabijaniem przeciwników ? Niech zrobią bez jak w amnesii to wtedy będzie genialne. Chciałbym zobaczyć takiego resident evila survival horror pełną gębą.

eske
Gramowicz
22/04/2011 22:12

Z jednym się zgodzę - klimat to podstawa, zwłaszcza jak jest pokręcony. Z tego co przeczytałem to zapowiada się ciekawa gierka, ale nie można zapomnieć, że nie tylko fajna fabuła i ciekawy rozwój akcji połączone ze specyficznym dla gier tego pokroju klimatem decydują o wspaniałości danej gry.