"Dawne Komputery i Gry" - relacja

Michał Ostasz
2011/04/18 12:00

W miniony weekend w Krakowie odbyła się nietypowa impreza dla wszystkich miłośników elektronicznej rozrywki - "Dawne Komputery i Gry". Dlaczego warto było się tam pojawić dowiecie się z naszej relacji!

Ośmio- i mniej bitowe trzaski, jęki zawodników z Mortal Kombat II i terkot plastikowych dżojstików. Blask monochromatycznych monitorów oraz, o dziwo, wciąż żywe kolory wysłużonych kineskopowców. Wreszcie zapach dawnych (lepszych?) lat, które przeminęły nie wiadomo kiedy. Tak właśnie oddziaływała na wyczulone przez setki tytułów zmysły gracza impreza "Dawne Komputery i Gry", która już drugi raz zawitała do miasta królów, Krakowa.

Gorąco zachęcamy Was do zapoznania się relacją z imprezy "Dawne Komputery i Gry" przygotowaną przez Ostiego.

GramTV przedstawia:

Komentarze
13
ChriSBWPL
Gramowicz
20/04/2011 19:22

eh bardzo żałuje, że mnie tam nie było ;(przysłowiowa "łezka" się w oku kręci na samo wspomnienie:)Atari 65XE - do tej pory pamiętam jak razem z kumplami siedzieliśmy "bez ruchu" bo każdy wstrząs mógł spowodować "Load Error"C64 - oh cudo po prostu i wryta w pamięć komenda <-HF do ustawianie głowicy (makabra jak śrubka wypadła), i te wszystkie połamane joysticki ze sławnymi "mikrostykami" na DecathlonAmiga1200 - pierwsze starcie z Settlersamiz ówczesnych konsol to pamiętam tylko Pegasusa i nieśmiertelna Contra :)co za czasy

Usunięty
Usunięty
19/04/2011 21:06

giełdy co weekend z paczką dyskietek do nagrania;) jest co wspominać

Usunięty
Usunięty
19/04/2011 12:47

Łezka się w oku kręci po przeczytaniu relacji. Szkoda, że w trójmieście nie organizują niczego podobnego.
Trwa Wczytywanie