Informacje

Każdy może stworzyć kawałek gry S.T.A.L.K.E.R. 2

18

GSC Game World urządza konkurs dla fanów gry S.T.A.L.K.E.R. i jej nadciągającej kontynuacji. Polega on na wymyśleniu najciekawszego questa. Wiecie już, co jest nagrodą?

Ekipa GSC Game World chce umilić swoim fanom czas oczekiwania na S.T.A.L.K.E.R. 2. W tym celu zaprasza wszystkich chętnych do zabawy, polegającej na wymyśleniu interesującego questa. Scenariusz musi zmieścić się na połowie strony A4, a każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie pięć propozycji. Należy podać nazwę zadania, zamieścić jego krótki opis, napisać co w zasadzie się stało i co należy zrobić.

Każdy może stworzyć kawałek gry S.T.A.L.K.E.R. 2 - obrazek 1

Twórcy zastrzegają sobie prawo do natychmiastowej dyskwalifikacji w trzech przypadkach: gdy praca jest trudna do odczytania z uwagi na błędy gramatyczne (dopuszczalne są języki angielski i rosyjski) lub łamie chociaż jedną z wyszczególnionych zasad, gdy jest nie na temat lub gdy z oczywistych względów misja nie jest możliwa do realizacji w grze.

Ano właśnie. Nagrodę stanowi bowiem umieszczenie zwycięskiego questa w nowej produkcji GSC Game World, czyli S.T.A.L.K.E.R. 2. Organizatorzy konkursu na zgłoszenia czekają do 1 marca przyszłego roku. Więcej szczegółów (w tym adres mailowy, na który należy przesyłać swoje dzieła) znajdziecie na facebookowym profilu studia. Wszystkim chętnym życzymy powodzenia!

18 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G karolekx23x

Szkoda ze nie w języku polskim :) Fajny pomysł ogólnie , biora pod uwage zdanie gracza to mał kiedy gracz jest brany pod uwage. I dlatego 2 moze osiągnąc sukces najwiekszy , nie ma to jak trafiać w gust gracza.

Odpowiedz
G blaz11

I bardzo dobrze ,że nie w języku polskim. Przynajmniej młodzież się trochę poduczy pisząc po angielsku.

Odpowiedz
The_Nemezis

> I bardzo dobrze ,że nie w języku polskim. Przynajmniej młodzież się trochę poduczy pisząc
> po angielsku.
A co z młodzieżą krajów anglojęzycznych?

Odpowiedz
G Rumcajsev

Troszkę krótko pół strony A4. Potem się ludzie dziwią że 70% zadań to "idź i przynieś" :D

Odpowiedz
G Krzycho

> Szkoda ze nie w języku polskim :)
Można nadsyłać prace w rosyjskim - języku ich chyba ojczystym i angielskim - "światowym". Raczej trudno wymagać innych języków. Jakby był konkurs na wymyślenie questa do Wiedźmina 2 to wtedy by były polski i angielski, proste.A pomysł świetny. Nagroda też, można się pochwalić "Ha! Patrz mam questa w Stalkerze.". ;)

Odpowiedz
G karolekx23x

> > Szkoda ze nie w języku polskim :)
> Można nadsyłać prace w rosyjskim - języku ich chyba ojczystym i angielskim - "światowym".
> Raczej trudno wymagać innych języków. Jakby był konkurs na wymyślenie questa do Wiedźmina
> 2 to wtedy by były polski i angielski, proste.
>
>
> A pomysł świetny. Nagroda też, można się pochwalić "Ha! Patrz mam questa w Stalkerze.".
> ;)
Ale jak bym powiedział loegom ze quest który wymysliłem w Stalkerze jest w grze to by nikt mi nie uwierzył , biorac na logike.

Odpowiedz
G pepsi

> Ale jak bym powiedział loegom ze quest który wymysliłem w Stalkerze jest w grze to by
> nikt mi nie uwierzył , biorac na logike.
Chyba, że umieściliby Cię w napisach końcowych :)

Odpowiedz
G Gremo

Tak, jeden wygra w podstawce, a resztę będą sprzedawać w ramach DLC ;P Pomysł fajny, pole do popisu dla fanów...

Odpowiedz
G karolekx23x

>
> > Ale jak bym powiedział loegom ze quest który wymysliłem w Stalkerze jest w grze
> to by
> > nikt mi nie uwierzył , biorac na logike.
>
> Chyba, że umieściliby Cię w napisach końcowych :)
O tym zapomniałem , ale to frajda zrobić kawałeczek dla gry. Jeśli takie pomysły padają przez twórców to Stalker 2 bedzie wielkim hitem , wiekszym od wszystkich czesci..

Odpowiedz
Phobos_s

> A co z młodzieżą krajów anglojęzycznych?
Oni się poduczą rosyjskiego ;P

Odpowiedz
G KapiX

> Można nadsyłać prace w rosyjskim - języku ich chyba ojczystym i angielskim - "światowym".
Nie rozumiem czemu niektórzy myślą, że GSC Game World to studio rosyjskie. Kiedyś w jakimś newsie (tutaj) też wyczytałem, że GSC Game World to studio z Rosji (było napisane jakoby Rosja była ich ojczyzną). Tak trudno wejść na Wikipedię i przeczytać, że GGW jest studiem ukraińskim z siedzibą w Kijowie? (Żeby nie było, rozumiem czemu wybrali akurat rosyjski i angielski.)

Odpowiedz
G Kadaj

Sam pomysł ciekawy i dość oryginalny. Szkoda tylko, że akurat do tej gry, bo zupełnie nie czuję ani świata ani klimatu, więc na pewno nie wezmę udziału w konkursie.

Odpowiedz
G Pitej

> > Można nadsyłać prace w rosyjskim - języku ich chyba ojczystym i angielskim - "światowym".
>
> Nie rozumiem czemu niektórzy myślą, że GSC Game World to studio rosyjskie. Kiedyś w jakimś
> newsie (tutaj) też wyczytałem, że GSC Game World to studio z Rosji (było napisane jakoby
> Rosja była ich ojczyzną).
Ale nie wiadomo czy np: większość pracowników GSC to nie są Rosjanie ;)Poza tym w Kijowie dużo ludzi mówi po rosyjsku.Poza tym więcej ludzi zna rosyjski niż ukraiński.Poza tym Krzycho napisał "chyba".;DP.S Tak wiem, że napisałeś że wiesz, ale chciałem wrzucić tu swoje 3 grosze (czyt. pospamować)

Odpowiedz
G Krzycho

Wiem, ale też wydaje mi się że ukraiński i rosyjski są w dużym (chyba nawet bardzo) stopniu podobne ale jako że rosyjskim posługuje się dużo więcej osób to ten wybrali.

Odpowiedz
G Krzycho

No i z ciekawości zajrzałem na wiki gdzie jest napisane "Z kolei wśród ludności Ukrainy wschodniej, południowej oraz Krymu wyraźnie przeważa rosyjski." Zresztą jeśli dobrze pamiętam to nawet w grze w oryginalnej ścieżce dźwiękowej stalkerzy gawędzili po rosyjsku a nie po ukraińsku.

Odpowiedz
G DonSzabla

Mam kilka pomysłów w głowie :)

Odpowiedz
G KapiX

> Ale nie wiadomo czy np: większość pracowników GSC to nie są Rosjanie ;)
Czyli co? Crytek to studio turecko-niemiecko-włosko-angielsko-...? Tam pracują specjaliści z całego świata, ale jako że główna siedziba Cryteku jest w Niemczech, to mówimy że jest to studio niemieckie. To jest też dobry przykład na to, że lepiej nie pisać o ojczyźnie danego studia, a o miejscu gdzie ono się znajduje.> Poza tym w Kijowie dużo ludzi mówi po rosyjsku.
Nie przeczę.> Poza tym więcej ludzi zna rosyjski niż ukraiński.
Dlatego napisałem, że wiem czemu akurat rosyjski, a nie ukraiński.> Poza tym Krzycho napisał "chyba".
Widziałem to "chyba", ale skoro miał wątpliwości, to dobrym uczynkiem było wyprowadzenie go z błędu (sposób pomińmy :D).@Krzycho> Zresztą jeśli dobrze pamiętam to nawet w grze w oryginalnej ścieżce dźwiękowej stalkerzy gawędzili po
> rosyjsku a nie po ukraińsku.
To można wyjaśnić akurat tym, że książka na podstawie której została stworzona gra była napisana przez Rosjan, zatem możemy przypuszczać, że jej akcja dzieje się w Rosji (nie wiem, nie czytałem, na Wiki nie ma informacji o miejscu akcji).> Wiem, ale też wydaje mi się że ukraiński i rosyjski są w dużym (chyba nawet bardzo) stopniu podobne ale jako
> że rosyjskim posługuje się dużo więcej osób to ten wybrali.
Patrz wyżej.

Odpowiedz
G Pitej

Hyhy, oczywiście się z Tobą zgadzam, tak chciałem się przekomarzać z nudów (i wydaje mi się że to zauważyłeś).Mówiąc teraz zupełnie serio - Ukraińcy robią znakomite gry. Uwielbiam Kozaków, American Conquest (trochę mniej) i Stalkera. Teraz zachwycam się Metrem 2033.

Odpowiedz