Felieton

Każdy może stworzyć kawałek gry S.T.A.L.K.E.R. 2

Patryk Purczyński, 12 listopada 2010 18:35 18

GSC Game World urządza konkurs dla fanów gry S.T.A.L.K.E.R. i jej nadciągającej kontynuacji. Polega on na wymyśleniu najciekawszego questa. Wiecie już, co jest nagrodą?

Ekipa GSC Game World chce umilić swoim fanom czas oczekiwania na S.T.A.L.K.E.R. 2. W tym celu zaprasza wszystkich chętnych do zabawy, polegającej na wymyśleniu interesującego questa. Scenariusz musi zmieścić się na połowie strony A4, a każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie pięć propozycji. Należy podać nazwę zadania, zamieścić jego krótki opis, napisać co w zasadzie się stało i co należy zrobić.

Twórcy zastrzegają sobie prawo do natychmiastowej dyskwalifikacji w trzech przypadkach: gdy praca jest trudna do odczytania z uwagi na błędy gramatyczne (dopuszczalne są języki angielski i rosyjski) lub łamie chociaż jedną z wyszczególnionych zasad, gdy jest nie na temat lub gdy z oczywistych względów misja nie jest możliwa do realizacji w grze.

Ano właśnie. Nagrodę stanowi bowiem umieszczenie zwycięskiego questa w nowej produkcji GSC Game World, czyli S.T.A.L.K.E.R. 2. Organizatorzy konkursu na zgłoszenia czekają do 1 marca przyszłego roku. Więcej szczegółów (w tym adres mailowy, na który należy przesyłać swoje dzieła) znajdziecie na facebookowym profilu studia. Wszystkim chętnym życzymy powodzenia!

Amy Hennig z nagrodą za całokształt twórczości na przyszłorocznym GDC
Detroit: Become Human - dwa miliony sprzedanych egzemplarzy
Assassin's Creed z symfoniczną trasą koncertową. Będą trzy występy w Europie
Super Smash Bros. Ultimate wielkim hitem w Japonii
najnowsze