Sly Cooper 4 w drodze na PlayStation 3?

Łukasz Odziewa
2010/11/06 19:56
2
0

Wszyscy fani szopa złodziejaszka z pewnością nie mogą doczekać się Sly Cooper Trilogy zmierzającego na PlayStation 3. Swoje powody do oczekiwania mają także wszyscy fani zdobywania pucharków - każda z gier pozwoli na zdobycie platyny. Jeden z pucharów jest jednak szczególnie interesujący...

Sly Cooper 4 w drodze na PlayStation 3?

Jeden z pucharków w Sly Cooper Collection szczególnie zwrócił uwagę wszystkich fanów gry. Konkretnie chodzi o opis platyny w Sly 3: Honor Among Thieves - A Real Honor. Opis po angielsku brzmi następująco: Unlock every trophy in the last adventure of Sly Cooper…The last?, co w tłumaczeniu znaczy Odblokuj wszystkie trofea w ostatniej z przygód Sly Coopera... Ostatniej?. Jest to wyraźny znak ze strony twórców, że będziemy mieli jeszcze okazję wcielić się w szopa złodziejaszka. Czyżby Sly Cooper 4 był więc w produkcji?

GramTV przedstawia:

Warto również przypomnieć, że wspomnianego szopa będziemy mieli okazję zobaczyć także w grze Heroes on the Move. Produkcja jest przygotowywana z myślą o PlayStation Move, a na rynku powinna pojawić się w przyszłym roku.

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
08/11/2010 14:59

Może chodziło im właśnie o Heroes On the Move.

Usunięty
Usunięty
07/11/2010 11:35

Ja chce co najmniej 5 części sly cooper-a :)