Pierwszy materiał wideo z Back to the Future: The Game

Michał Ostasz
2010/10/23 14:31

Studio Telltale przerywa milczenie w sprawie wirtualnej adaptacji przygód Marty'ego McFly i szalonego Doktora Browna! Prezentujemy Wam pierwszy dziennik deweloperski poświęcony Back to the Future: The Game.

Pracownicy Telltale chwalą się, że do prac nad nową grą udało im się zaangażować osoby, które są bardzo mocno związane z filmową trylogią. Wiemy już, że deweloper może liczyć na pomoc samego Boba Gale'a - autora scenariusza do wszystkich trzech obrazów. Ponadto w rolę Emmetta Browna znów wcieli się Christopher Lloyd. Wielki Scott'cie!

Poniżej znajdziecie rzeczony klip, który możecie obejrzeć dzięki uprzejmości serwisu GameTrailers:

GramTV przedstawia:

Zgodnie z tym, co usłyszeliśmy akcja gry będzie rozgrywać się w roku 1986, na kilka miesięcy po wydarzeniach z Powrót do Przyszłości III. Marzenie wielu miłośników motoryzacji, czyli DeLorean dziwnym trafem znów pojawi się w Hill Valley, a głównym zadaniem Marty'ego McFly'a będzie odnalezienie Doktora. Więcej szczegółów dowiemy się już na początku grudnia, kiedy to pojawi się pierwszy pełnoprawny trailer tej produkcji. Czekamy!

Komentarze
12
Usunięty
Usunięty
23/10/2010 23:28

Piotr13PL wiesz co? Jesteś jakiś po*ebany. Ciekaw jestem, jak Ty byś się czuł, gdyby na Ciebie wrzucano. Wisi mi, czy mnie zbanują czy nie. Muszę to powiedzieć - Szmata z ciebie. Co do gry - Must Have dla mnie ;)

Usunięty
Usunięty
23/10/2010 20:04

Spróbuj na YouTube. Np. The Lost World można obejrzeć w całości, więc czemu nie tę kreskówkę?

Usunięty
Usunięty
23/10/2010 19:58
Dnia 23.10.2010 o 19:07, Demagol napisał:

Zawsze możesz spróbować obejrzeć serial animowany, będący kontynuacją trylogii. Nie wiem w sumie, jakiej jest jakości, nie oglądałem go, Powrotu do przyszłości zresztą też już dawno nie widziałem.

Niedawno trafiłem właśnie na informację o tym serialu ale niestety nie wiem gdzie można go obejrzeć. Wiesz może czy gdzies go można zobaczyć?
Trwa Wczytywanie