Michael J. Fox jest gotowy na powrót do aktorstwa. Powrót do teraźniejszości po czterech latach walki z chorobą?

Krzysztof Żołyński
2024/04/07 19:00
0
0

Michael J. Fox jest otwarty na powrót do aktorstwa. Jeśli znajdzie się ktoś, kto zechce z nim pracować. Czy możliwy jest ponowny start kariery?

Jeśli choć trochę interesujecie się showbiznesem to z pewnością pamiętacie, że w 2020 roku Michael J. Fox ogłosił swoje przejście na emeryturę. Wiadomość, że powodem jest choroba Parkinsona wstrząsnęła światem rozrywki i zasmuciła fanów. Teraz jest nadzieja, że aktor znowu powróci na ekrany.
Po czterech latach walki z chorobą Michael J. Fox zauważył, że byłby w stanie powrócić do zawodu. Być może nie na pełnych obrotach, jak niegdyś, ale jest chętny i czeka na propozycje.

Michael J. Fox jest gotowy na powrót do aktorstwa. Powrót do teraźniejszości po czterech latach walki z chorobą?

Michael J. Fox chce powrotu do aktorstwa

W niedawnym wywiadzie dla Entertainment Tonight legendarny aktor zauważył, że nie miałby nic przeciwko powrotowi, „jeśli tylko pojawi się oferta, pozwalającą przedstawić jego rzeczywistość i wyzwania”.

GramTV przedstawia:

Aktor wspomniał znakomicie przyjęty przez widownię, poświęcony mu dokument – Still: A Michael J. Fox Movie. Widowisko debiutujące w 2023 roku wywołało znakomita reakcję krytyków i fanów, a sam aktor wspomina go jako „wielki dreszczyk emocji”.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!