Red Faction: Origins w marcu

Olga Rynkowska
2010/07/19 23:41
0
0

Nie, nie będzie to niespodziewana zapowiedź kolejnej części Red Faction: Guerrilla. THQ zdradziło kilka szczegółów dotyczących nadchodzącego filmu telewizyjnego traktującego o czerwonej planecie.

Red Faction: Origins w marcu

Minęło 25 lat odkąd Alec Mason, główny bohater Red Faction: Guerrilla przyniósł wolność kolonistom z czerwonej planety. Niestety, nie był to dla niego szczęśliwy okres. Wróg postanawia się zemścić porywając herosowi córkę i zabijając jego żonę.

I tu pojawia się nowy śmiałek, Jake Mason, ostatni ocalały spadkobierca Aleca, który nigdy nie stracił nadziei na odnalezienie swojej siostry - Lyry. I udało się... nie licz jednak na "happy end".

Okazuje się, że Lyra przystąpiła do frakcji, która znów chce podbić planetę Mars i wprowadzić władzę silnej ręki. Jake musi teraz walczyć nie tylko z bezlitosnym systemem ale także zrobić coś, aby połączyć rozdartą rodzinę.

Za produkcję odpowiedzialny jest Andrew Kreisberg, twórca scenariuszy do takich hitów jak serial "Fringe: Na granicy światów" czy filmu "Warehouse 13". Obraz będzie miał swoją telewizyjną premierę w marcu na Sci-Fi Channel.

Przypominam, że THQ obiecało również, że na 3 miesiące przed premierą Red Faction: Armageddon tytuł doczeka się swojego prequela w wersji Arcade.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!