Informacje

Data premiery pierwszego dodatku do Call of Duty: Modern Warfare 2 na PC i PS3

7

Wiemy już, kiedy na PC i PlayStation 3 zadebiutuje Stimulus Package, czyli pierwszy zestaw map do ubiegłorocznego hitu Call of Duty: Modern Warfare 2. Na razie dodatek dostępny jest w wersji na Xboksa 360.

Activision oficjalnie poinformowało, że Call of Duty: Modern Warfare 2 - Stimulus Package ujrzy światło dzienne na pecetach 4 maja, a dzień później zostanie udostępniony posiadaczom konsoli PlayStation 3. Na razie nie jest znana cena tego rozszerzenia – warto przypomnieć, że właściciele Xboksa 360 mogą go pobrać po uiszczeniu opłaty w wysokości 1200 Microsoft Points. Niewykluczone, że będzie na pecetach on dostępny za darmo tak jak map packi do Call of Duty 4: Modern Warfare, które były wydawane w stosownych aktualizacjach.

Data premiery pierwszego dodatku do Call of Duty: Modern Warfare 2 na PC i PS3 - obrazek 1

Przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare 2 - Stimulus Package, mimo wysokiej ceny, cieszy się ogromną popularnością. Od momentu upublicznienia tego dodatku znalazł on już ponad 2,5 miliona nabywców. Zestaw zawiera następujące mapy: Bailout - wielopoziomowy kompleks mieszkalny, Storm - otwarty terenu przemysłowy z ciężkimi maszynami, Salvage - śnieżne złomowisko oraz dwie z Call of Duty 4: Modern Warfare: Crash i Overgrown.

Wszystkich graczy, którzy są w stanie wydać tyle pieniędzy na zaledwie trzy nowe i dwie stare mapy, zachęcamy do obejrzenia trailera i galerii z Call of Duty: Modern Warfare 2 - Stimulus Package.

7 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Undertaker

Jak za darmo to biorę, jak za kasę to powinni się wstydzić (a przynajmniej za taką, dychę to może jeszcze). 1200 MSP to kasa, jaką bym wydał za normalny dodatek do gry, jak United Offensive.

Odpowiedz
damian123wow

w jaki sposób pctowcy będą mogli za to zapłacić?

Odpowiedz
G piorko90

DLC to dla mnie jakiś żart. Niedługo to będą robili gry super krótkie w których nic praktycznie nie będzie. Po co męczyć się i ścigać z datą premiery jeśli możemy po prostu sprzedać to czego nie zrobiliśmy od razu ( beznadzieja ). Kiedyś było pełno map multi w grach a teraz co ?? dadzą 3-5 i są zadowoleni.

Odpowiedz
The_Nemezis

> w jaki sposób pctowcy będą mogli za to zapłacić?
Karta kredytowa? Co to komuna jeszcze jest czy coś mnie ominęło.

Odpowiedz
G Valium

Tylko ze IW chcialo juz zebysmy placili za mappacki do MW, ale przyszla nvidia i je kupila i rozdala uzytkownikom z Geforce a potem to sie juz rozeszlo wczesniej.

Odpowiedz
G Henrar

> w jaki sposób pctowcy będą mogli za to zapłacić?
Ze Steama nie korzystałeś? Tylko karta kredytowa, chyba że pojawią się klucze sprzedawane w pudełkach.

Odpowiedz
G SongoX

> Tylko ze IW chcialo juz zebysmy placili za mappacki do MW, ale przyszla nvidia i je kupila
> i rozdala uzytkownikom z Geforce a potem to sie juz rozeszlo wczesniej.
Studio nie ma nic do gadania w sprawach ceny, czy udostępnienia dodatku za darmo. Za te sprawy odpowiada Activision.Jeśli na PC będzie trzeba zapłacić to raczej nici z tych nowych map dla mnie :/

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?