Informacje

W tym tygodniu na gram.pl - zapowiedzi artykułów (8/2010)

... Łukasz Wiśniewski

W tym tygodniu możecie się spodziewać tekstów na temat gier: Just Cause 2, Heavy Rain, Final Fantasy XIII, Machinarium, Metro 2033, Anno 1404: Wenecja, World War 2: Time of Wrath i... Half-Life.

Uzbierało się nam całkiem sporo materiałów na najbliższe dni. Dominują recenzje, ale pojawią się też dwa artykuły o pierwszych wrażeniach z całkiem ciekawych gier. Ogólnie uważam, że ten tydzień zapowiada się bardzo ciekawie pod względem urozmaicenia tematów.

Oto, co zaplanowaliśmy dla Was na ten tydzień:

W tym tygodniu na gram.pl - zapowiedzi artykułów (8/2010) - obrazek 1

PIERWSZE WRAŻENIA

Just Cause 2PlayStation 3 Myszasty miał ostatnio okazję zapoznać się z fragmentami gry Just Cause 2, teraz chętnie podzieli się z Wami swoimi wrażeniami z zabawy w tajnego agenta.

W tym tygodniu na gram.pl - zapowiedzi artykułów (8/2010) - obrazek 2

RECENZJA

Heavy RainPlayStation 3 Jedna z najciekawiej zapowiadających się gier na PlayStation 3 wpadła wreszcie w nasze ręce. Mejste właśnie kończy grać w i zabiera się za pisanie recenzji Heavy Rain.

W tym tygodniu na gram.pl - zapowiedzi artykułów (8/2010) - obrazek 3

PIERWSZE WRAŻENIA

Final Fantasy XIIIPlayStation 3 Tak, tak... Myszasty już sobie pograł w Final Fantasy XIII na natywnej dla serii platformie. Szczęściarz. Na szczęście nie zamierza zachować swych wrażeń dla siebie...

W tym tygodniu na gram.pl - zapowiedzi artykułów (8/2010) - obrazek 4

RECENZJA

MachinariumPC Przygodówki potrafią mieć zakręcony klimat, ale nawet jak ten gatunek Machinarium robi spore wrażenie. Już wkrótce Mastermind opowie Wam o tej nietuzinkowej grze.

W tym tygodniu na gram.pl - zapowiedzi artykułów (8/2010) - obrazek 5

ZAPOWIEDŹ

Metro 2033PC, Xbox 360 W tym tygodniu Myszasty wybiera się na wycieczkę do moskiewskiego metra. Jak tylko wróci, opowie wam o tym, czego możecie spodziewać się po grze Metro 2033.

W tym tygodniu na gram.pl - zapowiedzi artykułów (8/2010) - obrazek 6

RECENZJA

Anno 1404: WenecjaPC Anno 1404: Wenecja to dodatek do jednej z najlepszych części tej uznanej serii gier strategicznych. Mastermind recenzował "podstawkę", więc dodatek też trafił do niego.

W tym tygodniu na gram.pl - zapowiedzi artykułów (8/2010) - obrazek 7

RECENZJA

World War 2: Time of WrathPC Pewnie nie słyszeliście dotąd o grze World War 2: Time of Wrath? Cóż, a to pierwsza polska produkcja dystrybuowana przez GamersGate... Tę złożoną strategię zrecenzuje Bambusek.

W tym tygodniu na gram.pl - zapowiedzi artykułów (8/2010) - obrazek 8

PUBLICYSTYKA

Retrogram Retrogram to cotygodniowe spotkanie z historią elektronicznej rozrywki. Tym razem Myszasty zamierza kontynuować opowieść o Valve, a konkretnie zająć się bezpośrednio grą Half-Life!

Najnowsze
Lubisz nas?