News

Operation Flashpoint 3 w drodze?

Patryk Purczyński, 24.01.2010 12:59 8

Codemasters pracuje nad nową strzelaniną pierwszoosobową, która ma mieć swoją premierę jeszcze w tym roku. Czyżby seria Operation Flashpoint doczekała się kolejnej odsłony?

Anonimowe źródła, do których dotarła redakcja serwisu PS3center, twierdzą, że Codemasters jest w tej chwili zajęte pracami nad nową strzelaniną pierwszoosobową. Gra powstaje najprawdopodobniej z myślą o właścicielach platform PC, PS3 i X360. W tej chwili termin wydania to rok 2010, jednak może on ulec zmianie w dalszym toku produkcji. Operation Flashpoint: Dragon Rising

Choć informator nie ujawnia szczegółowych danych dotyczących tego projektu, cień podejrzenia pada na znaną serię Operation Flashpoint. Jej ostatnia odsłona, Dragon Rising, pojawiła się w sklepach w październiku ubiegłego roku. Choć nie wzbudziła ona niebywałego entuzjazmu wśród recenzentów, to jedna trudno zarzucić jej brak jakości (oceny oscylowały wokół 7-8/10).

Dostarczenie na rynek nowej odsłony Operation Flashpoint już w tym roku nie powinno zatem budzić szczególnego zaskoczenia. Tym niemniej należy oczekiwać na potwierdzenie powyższych informacji przez producenta lub wydawcę.

najnowsze