Dead by Daylight od twórców Until Dawn i The Quarry z prezentacją na TGA 2023

Mikołaj Ciesielski
2023/12/07 08:10
0
0

Na wydarzeniu zobaczymy pierwsze materiały nowej gry single-player od Behaviour Interactive i Supermassive Games.

Już w maju Behaviour Interactive poinformowało o nawiązaniu współpracy ze studiem Supermassive Games. Zapowiedziano wówczas, że twórcy Until Dawn i The Quarry pracują nad nową grę single-player osadzoną w uniwersum Dead by Daylight. Wczoraj natomiast twórcy postanowili przypomnieć graczom o wspomnianym projekcie. Deweloperzy zaprosili bowiem wszystkich fanów horroru na pierwszą prezentację nowego Dead by Daylight

Dead by Daylight od twórców Until Dawn i The Quarry z prezentacją na TGA 2023

Behaviour Interactive i Supermassive Games zapraszają na prezentację Dead by Daylight dla pojedynczego gracza

Na oficjalnym profilu Dead by Daylight na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) opublikowano wpis, w którym zamieszczono fragment wypowiedzi deweloperów ze studia Supermassive Games z maja bieżącego roku. W poście oznaczono natomiast konto The Game Awards. Dano tym samym wyraźnie do zrozumienia, że na tegorocznej edycji wydarzenia doczekamy się prezentacji nowej gry twórców Until Dawn i The Quarry skierowanej do miłośników Dead by Daylight.

Zgodnie z zapowiedziami Dead by Daylight od Supermassive Games będzie rozgrywać się poza wymiarem Bytu. Nadchodząca gra dla pojedynczego gracza ma natomiast przedstawić zupełnie nową grupę bohaterów. Całość – wzorem poprzednich gier brytyjskiego studia – ma zaoferować „intensywne doświadczenie narracyjne wypełnione potężnymi wyborami”, które wpłyną na losy poszczególnych postaci.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Dead by Daylight dostępne jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Gra zadebiutowała na rynku w 2016 roku i od tamtej pory twórcy regularnie wspierają i rozwijają swoją produkcję za sprawą różnego rodzaju dodatków oraz aktualizacji. Sukces najwyraźniej zachęcił Behaviour Interactive do rozszerzenia marki o tytuł single-player.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!