Felieton

GH: Aerosmith to nie tylko Aerosmith

Zaitsev, 26 marca 2008 16:31 13

Zapowiedź Activision dotycząca Guitar Hero: Aerosmith wywołała mieszane uczucia w sercach fanów serii. Głównym zarzutem jest monotematyczność takiego wydania, jednak jak się okazuje, GH:Aerosmith nie będzie w 100% składało się z Aerosmith.

Jeszcze w połowie lutego Activision ogłosiło wydanie tego lata kolejnej części Guitar Hero, tym razem jednak z kapelą Aerosmith w roli głównej. Wielu wtedy zadawało sobie pytanie, czy taka edycja ma w ogóle jakikolwiek sens. Kawałki jednego zespołu (którego nie każdy w końcu musi lubić) zdają się trafiać w zwężone grono dobiorców. Co oczywiście przekłada się na zmniejszone zyski studia. Aerosmith

Niemniej nie ma co się trwożyć - Joe Perry (gitarzysta Aerosmith) w ostatnim wydaniu Game Informera zdradził, że w GH:A graczom przyjdzie też usłyszeć Cheap Trick, Mott the Hoople, Joan Jett i The Kinks. Wywiad ten można przeczytać w sieci, ale trzeba być subskrybentem GI.

Oprócz wspomnianych zespołów, Perry ponoć na początku miesiąca wspomniał także o Lennym Kravitzu, The White Stripes i Deep Purple.

ELEX - poradnik - przetrwanie na Magalanie
Knack II trafił na PS4 - zobacz zwiastun premierowy
Knack 2 - recenzja - może za trzecim razem się uda?
W co zaGRAMy we wrześniu 2017 roku - najciekawsze premiery miesiąca
najnowsze