Informacje

O zjeździe gram.pl i nieobecnościach słów kilka

188 Domek

W miniony weekend miał miejsce pierwszy oficjalny zjazd Użytkowników gram.pl. Humory były doskonałe, zabawa przednia, a czas wspólnego pobytu minął wszystkim jak z bicza strzelił... a przynajmniej tak mówią. Bo - niestety - nie wszyscy mogli się na owym zjeździe stawić. ;)

Ale po kolei. Plan zorganizowania zlotu i dania Użytkownikom gram.pl okazji do spotkania się oko w oko zapoczątkowała Shelion. Pomysł szybko podchwycili inni Gramowicze, generując całkiem pokaźną ilość spamu, krótko mówiąc - idea zaskoczyła. I - chyba na złość wszystkim sceptykom - wypaliła! Zjazd odbył się w ostatni weekend, 2-3 września bieżącego roku. Kto nie był - niech żałuje.

No tak. A propos nieobecności i różnych takich co to ich nie było, lub też być nie mogło. Jeden z Gramowiczów, który planował wziąć udział w zjeździe, ale ostatecznie nie miał możliwości, przygotował nawet z tej okazji okolicznościowy filmik. Jest przedni (filmik, nie użytkownik, chociaż... ;)), polecamy więc bez najmniejszych wątpliwości. Inny (dla ułatwienia dodamy, że jest autorem tej wiadomości, inaczej mówiąc - mną - inaczej mówiąc - Domkiem...) pojawić się nie mógł i nawet filmiku nie zrobił.

Na swoje wytłumaczenie mam jedynie marnej jakości zdjęcie zdjęcia, zrobione telefonem komórkowym.

O zjeździe gram.pl i nieobecnościach słów kilka - obrazek 1
Zaznaczono - piątą-kość-śródstopia-lewej-stopy-Domka™

Wszystkim, którzy się pojawili, niniejszym serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i doskonałą zabawę! I do zobaczenia następnym razem!

A teraz czas wreszcie skończyć to nędzenie i oddać głos Gramowiczom, którzy na zjeździe byli. Oni już najlepiej opowiedzą swoje przygody:

O zjeździe gram.pl i nieobecnościach słów kilka - obrazek 2
O zjeździe gram.pl i nieobecnościach słów kilka - obrazek 3


O zjeździe gram.pl i nieobecnościach słów kilka - obrazek 4
O zjeździe gram.pl i nieobecnościach słów kilka - obrazek 5


O zjeździe gram.pl i nieobecnościach słów kilka - obrazek 6
O zjeździe gram.pl i nieobecnościach słów kilka - obrazek 7


O zjeździe gram.pl i nieobecnościach słów kilka - obrazek 8
O zjeździe gram.pl i nieobecnościach słów kilka - obrazek 9


O zjeździe gram.pl i nieobecnościach słów kilka - obrazek 10
O zjeździe gram.pl i nieobecnościach słów kilka - obrazek 11


O zjeździe gram.pl i nieobecnościach słów kilka - obrazek 12
O zjeździe gram.pl i nieobecnościach słów kilka - obrazek 13


O zjeździe gram.pl i nieobecnościach słów kilka - obrazek 14
O zjeździe gram.pl i nieobecnościach słów kilka - obrazek 15


Dla żałujących na pocieszenie (i dla nieżałujących "na zdołowanie" ;)) przygotowaliśmy galerię, dokumentującą zjazd. Daje ona w pewnym stopniu odczuć co się w te dwa dni działo (chociaż to tak naprawdę jedynie drobna namiastka) - zapraszamy do oglądania! I następnym razem radzimy nie opuszczać zjazdów... (bóg hipokrytów po przeczytaniu ostatniego zdania niemal pękł z radosnego śmiechu).

188 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Xantus

> Cóż poczekam , jak bedzie chciała sama powiedzieć to powie , bo ja widze na zdjeciach 3 dziewczyny
> i którą ta wybrać.:)
Blond, celuj w blond ;)PS. Sol byla na zdjeciach z wczesniejszych imprez. Latwo porownac ;)

Odpowiedz
G olki77

Cóż odmawiam udzielenia odpowiedzi na to i powiem że tylko że to Marrbacca wymyślił :)Jutro muszę sciągnąc ten filmik , bo troche waży (jak dla mnie) a czuje Monka odech na moim karku i chyba zaraz się imigruje :)

Odpowiedz
G Marrbacca

> Albo przywiążę do masztu omki i OTAGUJĘ (ale ze mnie Pro, co Marr ;P )...
Jasne, że Pro, tylko nie wiem o co Ci chodzi :P

Odpowiedz
G Lumbago

> Widać że super zabawa byłą , a macie zdjęcia Sol , czy to ta pani , co chciała zjęsc pająka
> ?:)
Nie sądze, żeby Sol miała zarost młodzieńczy na twarzy, chyba, że ja o czymś nie wiem :X

Odpowiedz
G Marrbacca

> Cóż odmawiam udzielenia odpowiedzi na to i powiem że tylko że to Marrbacca wymyślił :)
Ja wymyśliłem?! Ale, co, że Monk to Sol? Ty się nie wykręcaj, i tak Ciebie Monk zabije :P

Odpowiedz
G olki77

Czekajcie , czy aby napewno , wiecie o które zdjęcie mi chodzi ?

Odpowiedz
G Furrbacca

> Furr: pewnie tak, ale z drugiej strony czy knagować można tylko do masztu?
Eee...?Ja nic nie powiedziałem, że knaguje się tylko do masztu ;P. To ja też dodam coś, byś się głowił na co odpowiadasz :P.Poza tym są jachty, w których nie ma knag 'tych zakręcanych' (nie pamiętam fachowej nazwy ;) ) i są tylko zaciskowe (również dla fałów). Da się na nich pływać i jest całkiem przyjemnie :).

Odpowiedz
G shinian

> dziwne ale 1 slysze o zjezdzie a bym wpadl..
A nie masz przypadkiem odznaczonej kategorii 'na każdy temat'? Bo tam właśnie pewien użytkownik założył propozycję zorganizowania takiego zjazdu w temacie: 'zjazd forumowiczów !' Temat ten przez 2-3 tygodnie był prawie zawsze na pierwszej stronie. Chyba naprawdę musisz mieć na każdy temat odhaczone:P

Odpowiedz
G HumanGhost

No prosze. Jednak potwierdza sie, że społecznosc graczy to nie sami faceci. Widzę trzy przedstawicielki płci pięknej. Jedna to Sol z tego co moje oko wyłapuje. A reszta to nie wiem. Zresztą w ogóle podpisy by się przydały pod tymi fotkami. :-)

Odpowiedz
G Marrbacca

> No prosze. Jednak potwierdza sie, że społecznosc graczy to nie sami faceci. Widzę trzy przedstawicielki
> płci pięknej. Jedna to Sol z tego co moje oko wyłapuje. A reszta to nie wiem. Zresztą w ogóle
> podpisy by się przydały pod tymi fotkami. :-)
Co do reszty w k tórymś z poprzednich postów pisałem które z dziewczyn były na zjeździe. Bez problemu zidentyfikujesz :)

Odpowiedz
G HumanGhost

> Co do reszty w k tórymś z poprzednich postów pisałem które z dziewczyn były na zjeździe. Bez problemu zidentyfikujesz :)
A tak, juz znalazłem.A tak btw - coś mi sie wydaje, że jak w przyszłym roku będzie organizowany zjazd to przybędzie znacznie więcej osób. Powodzenie przedsięwzięcia przyciąga więcej ludzi do kolejnego. :-)

Odpowiedz
G Marrbacca

> A tak btw - coś mi sie wydaje, że jak w przyszłym roku będzie organizowany zjazd to przybędzie
> znacznie więcej osób. Powodzenie przedsięwzięcia przyciąga więcej ludzi do kolejnego. :-)
Oj tak, ja właśnie sobie przeglądam wątek zjazdu od początku, zobaczyć jak to się rozkręcało :)

Odpowiedz
G michal19

> Ja nic nie powiedziałem, że knaguje się tylko do masztu ;P.
Nie powiedziałeś, chodziło mi o to że zgadujemy o so chozzi Monkowi. A Monk napisał że tą czynność robi się do masztu, ty zgadujesz że chodzi o knagowanie, więc ja się zastanawiam czemu akurat knagowanie, skoro knagować można nie tylko do masztu.No, ale nie ważne.> Poza tym są jachty, w których nie ma knag 'tych zakręcanych' (nie pamiętam fachowej nazwy
> ;) ) i są tylko zaciskowe (również dla fałów). Da się na nich pływać i jest całkiem przyjemnie
> :).
Czy o te zaciski to ci chodzi o takie "pieski" :p czy o coś innego?

Odpowiedz
G MonkOfWar

Furr, Marr, Maślanka i inni ProŻeglarze a'la Pan Henio ;): Oj... widać, cosik mi się potentegowało ;P . No, zapewne chodziło o knagowanie, hyhy. Ale już postanowione w stopniu wysoce prawdopodobnym-w przyszłym roku idę na kurs/jadę na obóz :D . No, może nawet Kerofa dorwę, jeśli ten kce ;) .

Olki... ja chcę widzieć ten Twój tekst jako Najcięższy Gram Miesiąca w następnym CDA ;) !

Lumbago-nie martw się, ja też się w głównej mierze akceptuję i nie spieszy mi się do tego typu drastycznych zmian ;P .

GeoT: no nie denerwuj mnie, sekator jeszcze nie osechł ze Starej Juchy :] .

BTW: Na jednym z dymków było: "A mogłEm zabrać łopatkę..." Trza czytać uważniej ;) !

Odpowiedz
G michal19

Monk i Kerof - kursy - na zegrzu. Ale najpierw korzystając z tego żę jesteście niepełnoletni polecam wybrać się na 3 tygodniowy obóz wędrowny z Pajacu młodzieży. Kabinówki, i te sprawy, nauczycie się lać tak aby nie spowodować czterech zwrotów itd.

Odpowiedz
G Furrbacca

> Nie powiedziałeś, chodziło mi o to że zgadujemy o so chozzi Monkowi. A Monk napisał że tą czynność
> robi się do masztu, ty zgadujesz że chodzi o knagowanie, więc ja się zastanawiam czemu akurat
> knagowanie, skoro knagować można nie tylko do masztu.
Hmm... Ja bym zrozumiał, gdybyś powiedział coś w stylu "ale przecież nie tylko knaguje się do masztu, jeszcze można wsuwać lik w likszparę" ;P.> No, ale nie ważne.
No właśnie ;).> Czy o te zaciski to ci chodzi o takie "pieski" :p czy o coś innego?
Chodzi Ci o pieski samozaciskowe (to jest te na sprężynach)? Jeśli tak, to nie ;P. Knagi zaciskowe są często używane na omegach do wczepiania szotów foka. Wyglądają mniej więcej jak dwa kawałki plastiku z wyrytymi rowkami, by lina przesuwała się tylko w jedną stronę.Zresztą nie ważne ;P.

Odpowiedz
G lurynowicz

> Nie chwaląc się :) Lurynowicz to mój najlepszy, kopnięty kumpel...
Jesus! Bracie! Cuda nie-widy! Wszedłeś na forum! A Diablo chociaż zarejestrowałeś? Buahaha!> Nigdy nie wiadomo co mu do głowy strzeli... :D
Ty też dobrze o tym wiesz staruchu! :P Gwoli ścisłości dodam, że Pustelnik też nie jest do końca zdrowy :D> Za rok napewno znajdzie się na zjeździe...
Amen!> I film pewnie też zrobi.. Tym razem o tym jak się dostał na zjazd...:P
Prawda! :DJeszcze co do filmiku: niektórzy mają problemy z jego ściągnięciem, więc może mały tutorial:Jak ściągnąć filmik?Kliknij na ikonie pobierania prawy klawiszem i potem "Zapisz element docelowy".Co do wrzucenia filmu na YouTube to mam wątpliwości co do legalności. W tej kwestii musiałby się wypowiedzieć ktoś z "Niebieskich".

Odpowiedz
G Marrbacca

> Co do wrzucenia filmu na YouTube to mam wątpliwości co do legalności. W tej kwestii musiałby
> się wypowiedzieć ktoś z "Niebieskich".
No jeśli nie zrzekłeś się praw autorskich na rzecz CDP, to Ty jesteś właścicielem i możesz zrobić z tym filmem co Ci się podoba...

Odpowiedz
G michal19

> Hmm... Ja bym zrozumiał, gdybyś powiedział coś w stylu "ale przecież nie tylko knaguje się
> do masztu, jeszcze można wsuwać lik w likszparę" ;P.
Fakt - to też mogłoby boleć :D > Wyglądają mniej więcej jak dwa kawałki
> plastiku z wyrytymi rowkami, by lina przesuwała się tylko w jedną stronę.
Tak - właśnie o te mi chodziło :)No - to dogadaliśmy się :p

Odpowiedz
G lurynowicz

Wiesz, prawdę mówiąc to ja jestem autorem i każdy to widzi, aczkolwiek nie chciałbym mieć żadnych kłopotów, że film przeznaczony dla odwiedzających gram.pl miałby znaleźć się gdzie indziej... Trza poczekać na opinię ludzi z CD Projekt.

Odpowiedz
G Lumbago

Proponuje dać go spakowanego rarem i po problemie.

Odpowiedz
G lurynowicz

> Proponuje dać go spakowanego rarem i po problemie.
Pogadam o tym z Soleilą. ;)

Odpowiedz
G Gryczka

> Kliknij na ikonie pobierania prawy klawiszem i potem "Zapisz element docelowy".
no i nie idzie :( sciąga sie filmik który ma 5.2 kb i nie chce sie uruchomic wiesz jak to zrobic inaczej ??

Odpowiedz
G Gryczka

oo widze ze była super zabawa szkoda ze nie wchodziłem zbytnio na forum i nie widziałem tego ;) rodzice i tak by mnie nie puscili za młody jestem :(

Odpowiedz
G lurynowicz

A ściągasz przez jakiś program typu FlashGet czy GetRight? Jeśli tak, to spróbuj normalnie, przez zwykłe domyślne okienko pobierania w twojej przeglądarce.Już napisałem do Sol stosowny e-mail, mam nadzieję że coś z tym fantem da się zrobić.

Odpowiedz
G Ponury Żniwiarz

Szkoda że żadną siła i tak bym niepojechał:D Brak czasu kompletny brak czasu i możliwosci na pocieszenie tylko wiem gdzie to jest bylem tam 2 tyg wdczesniej;p

Odpowiedz
G Gryczka

zwykłe domyslne okienko tez nie chodzi :) ten filmik jaki ma rozmiar bo u mnie pisze ze tylko 5 kb :( tym getrightem próbowałem tez nie idzie, szkoda myslałem ze se oglądne filmik podobno smieszny...

Odpowiedz
G Marrbacca

> Szkoda że żadną siła i tak bym niepojechał:D Brak czasu kompletny brak czasu i możliwosci
> na pocieszenie tylko wiem gdzie to jest bylem tam 2 tyg wdczesniej;p
I nic nie powiedziałeś? Ani nie odwiedziłeś? Niedobry, niedobry

Odpowiedz
G lurynowicz

Coś trza poradzić. Musimy jutro czekać na e-mail od Sol. Ew. ktoś mógłby wrzucić to spakowane na serwer pokroju Rapidshare. Ja bym to zrobił, lecz niestety nie działa u mnie ta strona ze względu na stały IP. :(

Odpowiedz
G Martimat

czy to tylko ja mam problem ze ściagnieciem tego filmiku "usprawiedliwienia" ? nigdy nie miałem takiego problemu a tu ... lipa nie mogę odpalić linka/stronki z odnośnikiem do pliku :( ... help!

Odpowiedz
G lurynowicz

Niestety nie tylko Ty :( Po raz kolejny próba uploadowania tego na Rapidshare niestety zakończyła się fiaskiem... :( Błagam, jak ktoś może, niech wrzuci spakowany plik na jakiś serwer!!! Ja bym dał adres na mój prywatny, ale po prostu boję się, że przekroczy się dzienny limit...

Odpowiedz
G Ponury Żniwiarz

Ej informowalem że jade na mazury;p A że sie niesłuchało:D

Odpowiedz
G Keroth

> Furr, Marr, Maślanka i inni ProŻeglarze a'la Pan Henio ;): Oj... widać, cosik mi się potentegowało
> ;P . No, zapewne chodziło o knagowanie, hyhy. Ale już postanowione w stopniu wysoce prawdopodobnym-w
> przyszłym roku idę na kurs/jadę na obóz :D . No, może nawet Kerofa dorwę, jeśli ten kce ;)
>
Kce :P

Odpowiedz
G lurynowicz

Poczekajcie jeszcze proszę do jutra... Będę napastować Soleilę i Domka żeby zaradzili coś z tym pobieraniem!!! Już mam dość smutnych min na Gadu-Gadu i e-mailu... ;)

Cierpliwości! Do jutra!

Odpowiedz
G MonkOfWar

Dla zaostrzenia apetytu dodam, że Lurynowicz sklecił całkiem sensowny "politykal-frile:", warto obejrzeć :) !

Pozdrawiam, gratuluję i żałuję, żeś się u nas nie pojawił :) !

Odpowiedz
G Furrbacca

To ja tylko powiadomię niecierpliwych, że film już się pojawił na naszym serwerze. Post wyżej jest podany link do niego ;).

Odpowiedz
G lelelf

filmik jest świetny! (mi się zdjął bez problemów cały około 15.00).. pozdrawiam autora!:)

Odpowiedz
G Piotrbov

Ja tego Loomabago zabije

P.S chyba pierwszy

Odpowiedz
G WorldWar3PL

Galeria na pocieszenie ? Chyba na doprowadzenie do samobójstwa ;-)

Odpowiedz
G PolishWerewolf

Hehe :) Trzeba przyznać jedną rzecz. Zabawa rzeczywiście musiała być dobra :) Widać to po komentarzach w dymkach :D Niech rzeczywiście inni żałują. W tym ja :D Zjazd Gramowiczów... Za rok może będzie bardziej liczny ;)

Odpowiedz
G Rados-kapcrew

Mistrzowskie zdjęcia powychodziły :)

Odpowiedz
G turtlesomaniak1

nawet o takowym nie slyszalem :P

Odpowiedz
G Arclight

Jeśli w przyszłym roku organizowana będzie podobna impreza to jadę. Tylko mi wcześniej ktoś mapę drogową podeśle jak dojechać z nadwiślanki w Warszawie ;P

Odpowiedz
G Marrbacca

lurynowicz - genialny filmik, super się go oglądało :D

Odpowiedz
G fanfilmu.pl

Buu, pojechałbym, gdym mógł :) Ale, może za rok, za dwa. Lub realniej - za trzy, cztery... :P

Odpowiedz
G Budyn

Suyper film Lurynowicz :) Pokaz z tymi grami był niesamowity. Szkoda, że mnie nie było, ale z przyczyn szkoły (spalić szkoly!) nie mogłem przyjechać :(

Odpowiedz
G lurynowicz

Galeria, galerią, ale co za filmik! :D

Odpowiedz
G Domek

> Galeria, galerią, ale co za filmik! :D
No no, a do tego jeszcze skromny... ;)))

Odpowiedz