Thief Simulator 2

Premiera:
19.07.2023
Gatunek:
przygodowa, symulacja, akcja
Platforma:
PC
Producent:
MrCiastku
Wydawca:
Ultimate Games S.A., PlayWay S.A.
Język:
polskie napisy

O grze

Thief Simulator 2 to druga odsłona cyklu przygodowych gier akcji zapoczątkowanego w 2018 roku przez studio MrCiastku i wydanego za sprawą firm Ultimate Games oraz PlayWay.

Pod względem ogólnych założeń w mechanice rozgrywki Thief Simulator 2 nawiązuje do udanego pierwowzoru, więc naszym zadaniem jest wykonywanie rozmaitych misji polegających na kradzieży wskazanych przedmiotów. Będziemy starali się przywłaszczyć sobie nie tylko pieniądze, ale także kosztowności oraz drogie samochody.

Thief Simulator 2 nie wrzuca jednak nikogo od razu na głęboką wodę, bowiem stopniowo uczymy się fachu, dopuszczając się jedynie drobnych kradzieży, co pozwala nam zdobyć odpowiednie doświadczenie. Wraz z postępami w rozgrywce awansujemy na kolejne poziomy i odblokowujemy niedostępne wcześniej funkcje oraz elementy wyposażenia.

Warto dodać, że Thief Simulator 2 oferuje realistyczną, w pełni trójwymiarową oprawę wizualną. Gra zabiera nas do rozmaitych lokacji, wśród których nie brakuje wypełnionych drogimi przedmiotami domów, banków czy restauracji.

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 7 64 bit, 8 GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 750 lub odpowiednik, DirectX 10, 7 GB wolnego miejsca na dysku twardym, karta dźwiękowa zgodna z DirectX