Monster Hunter Rise: Sunbreak - DLC

Premiera:
30.06.2022
Gatunek:
Producent:
Wydawca:
Język:

O grze

Uwaga! Dodatek do działania wymaga posiadania zainstalowanej podstawowej wersji gry Monster Hunter Rise!

Sunbreak to oficjalne rozszerzenie do Monster Hunter: Rise, czyli kolejnej odsłony popularnego cyklu RPG-ów akcji, która w pierwszej kolejności pojawiła się na Switchu, a z czasem trafiła również na PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5, Xbox One i PlayStation 4.

Monster Hunter: Rise - Sunbreak to dodatek “w starym stylu”, bowiem ukończenie głównej kampanii fabularnej opracowanej na potrzeby rzeczonego DLC zajmuje około 30 godzin, a czas ten można wydłużyć nawet więcej niż dwukrotnie, zajmując się wykonywaniem licznych zadań pobocznych czy innych aktywności zaproponowanych przez firmę Capcom.

Największą atrakcją Monster Hunter: Rise - Sunbreak jest zupełnie nowa przygoda z akcją osadzoną w odległej krainie. Gracze będą mieli okazję wyruszyć w rejs i poznać źródło nowego, zamorskiego zagrożenia, walcząc o przyszłość królestwa. DLC zawiera bowiem nie tylko zupełnie nowe lokacje, ale nowe potwory do upolowania oraz kolejne elementy wyposażenia, dzięki którym zwiększymy swoje szanse na przetrwanie w starciach z licznymi bestiami.

Po zainstalowaniu Monster Hunter: Rise - Sunbreak zawartość dodatku będzie dostępna w momencie, kiedy gracz zaliczy misję Wężowa bogini grzmotu.