Capcom zaprasza na prezentację dodatku Sunbreak do gry Monster Hunter: Rise

Mikołaj Ciesielski
2022/03/08 21:30

W trakcie transmisji zobaczymy m.in. gameplay z nadchodzącego rozszerzenia.

Capcom zaprasza na prezentację dodatku Sunbreak do gry Monster Hunter: Rise

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy z niecierpliwością czekają na zapowiedziany we wrześniu ubiegłego roku dodatek Sunbreak do gry Monster Hunter: Rise. Capcom poinformował, że już 15 marca odbędzie się transmisja live poświęcona wspomnianemu rozszerzeniu. Wydarzenie rozpocznie się o 15:00 czasu polskiego, a całość będzie można śledzić w języku angielskim na YouTube, lub po japońsku na platformie Twitch.tv.

Zgodnie z przekazanymi informacjami transmisja ma trwać około 20 minut. W jej trakcie deweloperzy z Capcomu zaprezentują m.in. nowe potwory i lokacje, które trafią do Monster Hunter: Rise za sprawą dodatku Sunbreak. Twórcy przybliżą też nieco informacji na temat fabuły rozszerzenia. Nie zabraknie też fragmentów rozgrywki, dzięki którym zobaczymy, jak nadchodzące DLC prezentuj się w akcji.

Niewykluczone, że w trakcie transmisji poznamy również dokładną datę premiery Monster Hunter: Rise - Sunbreak. Przy okazji zapowiedzi Capcom poinformował bowiem jedynie, że wspomniane rozszerzenie trafi do sprzedaży latem 2022 roku.

Na koniec przypomnijmy, że Monster Hunter: Rise dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsoli Nintendo Switch. Jeśli jesteście zainteresowani naszą opinią na temat wspomnianej produkcji Capcomu, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Monster Hunter Rise – recenzja gry – Czas na łowy. Jeśli natomiast ciekawią Was nasze wrażenia z pecetowej wersji gry, to koniecznie zajrzyjcie pod ten adres.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!